Úvod > Aktuality > Ski areál Razula ukončí o víkendu sezónu lyžováním za polovinu
Ski areál Razula ukončí o víkendu sezónu lyžováním za polovinu
"> "> "> "> ">
Zimní sporty

Ski areál Razula ukončí o víkendu sezónu lyžováním za polovinu

  • Vydáno21. března 2019
Ski areál Razula ve Velkých Karlovicích se o nadcházejícím víkendu rozloučí stylově s lyžařskou sezónou. Od pátku 22. do neděle 24. března si budou moci návštěvníci střediska zalyžovat za poloviční ceny. Poté se již vleky definitivně zastaví.
RazulaLetošní sezóna byla díky mimořádným sněhovým podmínkám výborná. Sněhu na sjezdovkách je ještě stále dost, takže by se klidně dalo lyžovat ještě minimálně dva týdny, ale s teplejším počasí už lidé mění lyže za kola a na zimní sporty nemají myšlenky.

Lyžařskou sezónu tak pro klesající zájem návštěvníků Ski areál Razula uzavírá s koncem období jarních prázdnin. Lyžovat se bude v pátek 22. března od 12 do 17:30 hodin, v sobotu 23. března od 8:30 do 16 hodin a v neděli 24. března od 8:30 do 17:30 hodin.

Na rozloučenou, jako poděkování za přízeň, lyžařům v posledních dnech od pátku do neděle nabídne ski areál speciální akci – celodenní skipasy budou za polovinu běžné ceny.
Lyžařský areál Razula ve Velkých Karlovicích – rodinné lyžování v Beskydech

Lyžařský areál Razula ve Velkých Karlovicích – rodinné lyžování v Beskydech

Turisticky atraktivní chráněná krajinná oblast Moravskoslezských Beskyd a Javorníků nabízí také špičkově vybavený lyžařský areál s nejmodernějšími vleky. Ski areál Razula nabízí celkem čtyři sjezdové tratě a snowpark.

Další aktuality