Úvod > Aktuality > Ski areál Razula láká o víkendu na dětský lyžařský závod
Ski areál Razula láká o víkendu na dětský lyžařský závod
"> "> "> Od tohoto víkendu je v provozu sjezdovka Horal, kterou vyhledávají hlavne rodiny s detmi
Zimní sporty

Ski areál Razula láká o víkendu na dětský lyžařský závod

  • Vydáno16. ledna 2020
Lyžařská sezóna ve Ski areálu Razula je v plném proudu. Ačkoli v nížinách panuje téměř jarní počasí, ve Velkých Karlovicích se drží mrazy a sněhu neubývá. V závěru týdne se očekává sněžení, které by mělo ještě vylepšit stav sjezdovek i stop pro běžkaře. Postupně se také rozbíhají doprovodné akce, jimiž chce Ski areál Razula zpestřit lyžařům návštěvu. V neděli 19. ledna 2020 se uskuteční první ze série dětských lyžařských závodů O pohár strašidýlka Razuláka na sjezdovce Horal. Zapojit se mohou děti již od 2 let. Registrace probíhá od 12:00 hodin, start je ve 13:00.
Závod_Razulák1Ve Ski areálu Razula je nyní v plném provozu sjezdovka Horal s Lyžařskou školou Razulák a dětským parkem s pojízdným kobercem dlouhým 50 metrů. Hlavní sjezdovka Razula je zatím stále sjízdná jen ve spodní třetině. Pro zprovoznění vrchní části potřebují provozovatelé ještě trochu přírodního sněhu. Snad se již brzy dočkají, předpověď vypadá nadějně. Než bude svah sjízdný v plné délce, platí zde 30% sleva na skipas. V neděli 19. ledna se uskuteční první ze série dětských lyžařských závodů O pohár strašidýlka Razuláka na sjezdovce Horal. Děti se mohou zúčastnit jak jednotlivých závodů, tak také rovnou celého seriálu a pokusit se tak získat hlavní cenu! Závody se konají na rodinné sjezdovce Horal pod Wellness Horal. Registrace probíhá od 12:00, samotný závod potom od 13:00 hodin. Další závody pak proběhnou 23. 2. a 1. 3. 2020.

Pizza na RazuleDalší lákavou novinku má Bistro Razula u sjezdovky Razula. Kuchaři tu „rozběhli“ víkendové pečení pizzy, kterou si mohou lyžaři během odpočinku vychutnat stylově u hořícího krbu. Kdo by si chtěl návštěvu Velkých Karlovic zpestřit i jiným než sportovním zážitkem, může navštívit v sobotu 18. ledna besedu se sexuologem Radimem Uzlem v hotelu Lanterna. Na jeho Veselé příhody z ordinace a soudní síně zbývá posledních pár volných míst.
 

Lyžování za hubičku, Noční stopa Valachy a další akce

V dalším období chystá Ski areálu Razula i další program, třeba testování lyží a skialpů nebo Valentýnské lyžování za hubičku. Nejbližší akcí bude Noční stopa Valachy v sobotu 8. února s neobyčejnou atmosférou běžkování za tmy s čelovkou. Před setměním se uskuteční závody dětí. Registrace do závodu už byly zahájeny na valachytour.cz, do konce ledna se zvýhodněnou cenou startovného.

K vybraným skipasům středisko i letos přidává lyžařům volnou vstupenku do termálních bazénů relaxačního centra Wellness Horal. Akce V zimě lyžuj, na jaře plav se vztahuje na půldenní, celodenní i rodinné skipasy. Volný vstup do termálních bazénů na 2,5 hodiny pak mohou lyžaři využít od poloviny března do poloviny června.
Horské apartmány Razula ve Velkých Karlovicích

Horské apartmány Razula ve Velkých Karlovicích

Toužíte po klidné a příjemné dovolené v jedné z nejatraktivnějších oblastí Moravy jakou Beskydy bezpochyby jsou? Velké Karlovice se svojí nádhernou lokací a perfektní infrastrukturou nabízí bezpočet možností vyžití během celého roku.

Termální bazény Wellness Horal – moře na Valašsku

Termální bazény Wellness Horal – moře na Valašsku

Nyní už vás v Beskydech nezaskočí ani obleva v zimě nebo deštivé počasí v létě. Wellness Horal s termálními bazény v Resortu Valachy ve Velkých Karlovicích přináší relaxaci i zábavu ve slané vodě vyhřívané až na 36°C po celý rok.

Lyžařský areál Razula ve Velkých Karlovicích – rodinné lyžování v Beskydech

Lyžařský areál Razula ve Velkých Karlovicích – rodinné lyžování v Beskydech

Turisticky atraktivní chráněná krajinná oblast Moravskoslezských Beskyd a Javorníků nabízí také špičkově vybavený lyžařský areál s nejmodernějšími vleky. Ski areál Razula nabízí celkem čtyři sjezdové tratě a snowpark.