Úvod > Aktuality > Ski areál Razula láká o víkendu na závod na bobech a "ptačí" speciality
Zábava ve skiareálu Razula
"> Zábava ve skiareálu Razula "> V pravidelném provozu bude také snowtubing
Zimní sporty

Ski areál Razula láká o víkendu na závod na bobech a "ptačí" speciality

  • Vydáno14. března 2013
Závody na bobech, drůbeží speciality nebo třeba ukázka draní peří – to vše mohou zažít o nadcházejícím víkendu návštěvníci Velkých Karlovic. Sezóna v tamním Ski areálu Razula stále pokračuje a lyžovat se bude minimálně do Velikonoc.
Lyžaři na Ski RazulaAvízované ochlazení dorazilo v sobotu a neděli hlásí předpovědi polojasno až jasno s teplotami pod nulou, takže vás čeká moc pěkný víkend s velmi dobrými podmínkami pro lyžování. V provozu jsou sjezdovky Razula a Horal, v pravidelném provozu bude opět také snowtubing.

Od pátku 15. do neděle 17. března si můžou lyžaři zpestřit návštěvu Ski areálu Razula další gurmánskou akcí s live vařením v hotelu Galik. Nazvána je Není pták jako pták a nabídne nejen kuřecí či krůtí speciality, tak také třeba steak z pštrosa nebo pečeného krocana s bramborem. Vybrané pokrmy budou kuchaři připravovat přímo před zraky hostů v prostorách restaurace.

Zpestřením soboty 16. března bude akce pořádaná Informačním centrem Zvonice Soláň na hoře Soláň nad Velkými Karlovicemi. Návštěvníci tu můžou být svědky Drápání peří s pěveckým sborem Karlovjanky. Začátek je v 15 hodin.

Neděle 17. března bude zasvěcena netradičnímu sportovnímu klání na sjezdovce Razula. Uskuteční se tu King of Zibob – závod ve sjíždění sjezdovky na carvingových řiditelných bobech. Začátek je ve 12 hodin a boby budou na místě k zapůjčení.

Hotel Galik – cyklistika, turistika i lyže ve Velkých Karlovicích

Hotel Galik – cyklistika, turistika i lyže ve Velkých Karlovicích

Hotel Galik ve Velkých Karlovicích je ideálním výchozím bodem řady turistických, cyklistických i běžkařských tras uprostřed CHKO Beskydy. Díky příznivým cenám ubytování i stravování je nakloněn rodinám, seniorům, studentům a nenáročným cestovatelům. Nabízí služby pro cyklisty včetně půjčovny kol.

Zvonice Soláň – galerie a informační centrum na Soláni

Zvonice Soláň – galerie a informační centrum na Soláni

Fakta o historii Soláně, jeho obyvatelích, jejich životním stylu a kultuře, propaguje oblast Soláně publicisticky, edičně a organizací společenských a kulturních akcí spojených s aktualizací valašských zvyků a tradic.

Lyžařský areál Razula ve Velkých Karlovicích – rodinné lyžování v Beskydech

Lyžařský areál Razula ve Velkých Karlovicích – rodinné lyžování v Beskydech

Turisticky atraktivní chráněná krajinná oblast Moravskoslezských Beskyd a Javorníků nabízí také špičkově vybavený lyžařský areál s nejmodernějšími vleky. Ski areál Razula nabízí celkem čtyři sjezdové tratě a snowpark.

Další aktuality