Úvod > Aktuality > Sezóna ve Ski areálu Razula vrcholí: o víkendu bude testování skialpů a dětský závod
Sezóna ve Ski areálu Razula vrcholí: o víkendu bude testování skialpů a dětský závod
"> "> "> "> ">
Zimní sporty

Sezóna ve Ski areálu Razula vrcholí: o víkendu bude testování skialpů a dětský závod

  • Vydáno27. února 2020
Lyžařská sezóna ve Velkých Karlovicích zdaleka nekončí. Návrat mrazivých teplot opět zlepšil podmínky na sjezdovkách zdejšího Ski areálu Razula, kde leží 40 centimetrů kvalitního sněhu, a předpověď počasí na příští dny slibuje další zlepšení. Středisko na víkend chystá dvě doprovodné akce – testování skialpů a lyžařský závod pro děti.
Razula lyžováníDíky mrazům mohli v týdnu ve Ski areálu Razula opět chvíli zasněžovat, v noci na čtvrtek přibyla trocha přírodního sněhu a v pátek zde čekají větší sněhovou nadílku. Zájem lyžařů sice postupně slábne, mnozí už vyrážejí na kolo, ale ti, co si přijedou zalyžovat, si chválí opravdu kvalitní jarní lyžování. Určitě ještě není na místě uklízet lyže do sklepa. Hotely Resortu Valachy, jehož je středisko součástí, v příštím týdnu ještě nabízí volné pokoje, volné termíny na lekce lyžování i snowboardingu má zdejší Lyžařská škola Razulák.

Lyžařská škola Horalsobotu 29. února se bude v areálu konat oblíbené testování skialpů Dynafit na sjezdovce Razula a v neděli 1. března od 13 hodin poslední letošní závod O pohár strašidýlka Razuláka na sjezdovce Horal. Zajímavá podívaná čeká v neděli 1. března lyžaře u sjezdovky Razula: v prostoru vedle svahu se odehraje tradiční hasičská soutěž Zimní železný hasič Velkých Karlovic. Provoz pro lyžaře nebude nijak omezen.

Příští víkend se jako tečka za sezónou v sobotu 14. března uskuteční tradiční Maškarní lyžovačka na Horalu. V neděli 15. března se bude lyžovat naposledy, pak bude sezóna již ukončena a sjezdovky budou přenechány sáňkařům.
Lyžařský areál Razula ve Velkých Karlovicích – rodinné lyžování v Beskydech

Lyžařský areál Razula ve Velkých Karlovicích – rodinné lyžování v Beskydech

Turisticky atraktivní chráněná krajinná oblast Moravskoslezských Beskyd a Javorníků nabízí také špičkově vybavený lyžařský areál s nejmodernějšími vleky. Ski areál Razula nabízí celkem čtyři sjezdové tratě a snowpark.

Další aktuality