Úvod > Aktuality > Ski areál Myšák v Karlově pod Pradědem otevírá i přes nepříznivé počasí
Ski areál Myšák v Karlově pod Pradědem otevírá i přes nepříznivé počasí
"> "> Ski areál Myšák v Karlove pod Pradedem otevírá snowtubing "> O víkendu je navíc otevrena také pujcovna detských snežných skútru "> V areálu Myšák si zalyžuje za 450 Kc
Zimní sporty

Ski areál Myšák v Karlově pod Pradědem otevírá i přes nepříznivé počasí

  • Vydáno27. prosince 2015
Ski Aréna Karlov v Karlově pod Pradědem v pondělí 28. prosince 2015 spustí pro veřejnost – poprvé v této zimě – dvousedačkovou lanovou dráhu u sjezdovek Myšák. Lanová dráha bude v provozu od 14 do 16 hodin.
SnowtubingPočasí v areálu Myšák doposud neumožnilo připravit sjezdovky na lyžování, a to ani s využitím nejmodernějších technických prostředků. Areál přesto na konec roku připravil alespoň malé rozptýlení – Den otevřeného lyžařského areálu.
 
Jízdy dvousedačkovou lanovkou Myšák budou pro veřejnost zcela zdarma, resp. za dobrovolné jízdné. Na nástupišti lanové dráhy pořadatelé připravili doprovodný program, jehož součástí jsou například jízdy na dětských sněžných skútrech po zásobách technického sněhu, opékání špekáčků, prohlídka technického zázemí lanové dráhy a možnost posadit se do sněžné rolby. Maskot areálu, Myška, si pro návštěvníky připravila zábavnou hru „Kdo si hraje, nezlobí“ se soutěžemi pro celou rodinu. O chuťové buňky návštěvníků se postará místní lyžařská hospůdka U Myšáka.
Ski centrum Malá Morávka

Ski centrum Malá Morávka

Horská obec Malá Morávka je spolu s Karlovem jedna z největších turistických a lyžařských oblastí v Jeseníkách. Středisko nabízí 22 sjezdovek od méně náročných terénů až po náročné, které jsou vzájemně propojeny a jsou ideální pro rodiny s dětmi.

Funpark park Kopřivná pod Pradědem – zábava pro malé i velké

Funpark park Kopřivná pod Pradědem – zábava pro malé i velké

Funpark Kopřivná nabízí zábavu a pohyb v letním i zimním období, a to pro malé i velké, rekreační sportovce nebo vyznavače adrenalinu. Součástí Funparku je příjemné posezení, kde si můžete odpočinout u sklenky chlazeného či horkého nápoje.

Ski Aréna Karlov – zábava pro celou rodinu

Ski Aréna Karlov – zábava pro celou rodinu

Oblíbené lyžařské středisko v malebné jesenické oblasti se pyšní 12 km upravovaných sjezdovek, největším lyžařským areálem pro večerní lyžování v regionu a spoustou atrakcí pro malé i dospělé. Na své si přijdou také příznivci běžeckého lyžování – okolí nabízí 80 km tratí s různými profily.

Další aktuality