Úvod > Aktuality > Šiklův mlýn zahajuje v sobotu novou sezónu
Poslední cervnový víkend se opet po roce otevrou brány Šiklova mlýna ve Zvoli nad Pernštejnem
"> Poslední cervnový víkend se opet po roce otevrou brány Šiklova mlýna ve Zvoli nad Pernštejnem "> Novinkou pro letošní sezóny je velká zvírecí show "> Šikluv mlýn zahajuje sezónu krestem bizoního mládete "> Protože zábavy není nikdy dost, bude letos Slavnostní zahájení spojeno s již ctvrtým rocníkem Westernového motosrazu
Zážitky

Šiklův mlýn zahajuje v sobotu novou sezónu

  • Vydáno26. června 2019
Poslední červnový víkend se opět po roce otevřou brány Šiklova mlýna ve Zvoli nad Pernštejnem. A že to tento rok bude stát opravdu za to. Od 29. června 2019 budou v provozu atrakce: jízda na koni, lukostřelba, vláček Union Pacific, zrcadlový labyrint, elektrický býk, skákací hrady, vyhlídkové jízdy Safari vláčkem a další. Areál Šiklův mlýn je v letní sezóně otevřen nonstop. Denní program nabízí od úterý do neděle od 10 do 18 hodin. Strašidelný zámek Draxmoor bude v červenci a srpnu otevřen denně od 9:30 do 18 hodin.

Šiklův mlýnV sobotu 29. června v 10 hodin dopoledne slavnostně vstoupí Šiklův mlýn do nové sezóny. Po celý den (od 10:00 až do 18:00 hodin) budou ve westernovém městečku v provozu atrakce. Můžete se svézt na koni, vláčkem Union Pacific nebo Safari vláčkem při okružní vyhlídkové jízdě po areálu Šiklův mlýn. Určitě také zajděte na prohlídku indiánské vesnice, kde si vyzkoušíte střelbu z luku anebo zkuste trenažér rodeových jezdců - elektrického býka. Děti se mohou vydovádí na skákacích hradech anebo v zrcadlovém labyrintu. Ostatní atrakce budou též připraveny k vašemu pobavení.

Zvířecí showDenní program zahájí moderátor, který vás seznámí s westernovým městečkem, se zajímavými objekty, kde se pobavíte, posedíte, občerstvíte, případně nakoupíte suvenýry. V průběhu dne vás bude moderátor informovat o aktuálním dění v areálu Šiklův mlýn.

Je-li libo trocha adrenalinu, dospělí i děti se mohou vyřádit na čtyřkolkách nebo absolvovat adrenalinovou jízdu v bojovém vozidle pěchoty na offroadové dráze. Zde si také můžete zahrát discgolf. Využít můžete i Active park s různými lanovými překážkami a prolézačkami.

Šiklův mlýn – westernové městečko ve Zvoli nad Pernštejnem

Šiklův mlýn – westernové městečko ve Zvoli nad Pernštejnem

Srdcem areálu Šiklův mlýn je westernové městečko, které leží v údolí řeky Bobrůvky. Městečko je průběžně rozšiřováno a renovováno tak, aby uspokojilo nároky i toho nejnáročnějšího návštěvníka. I tak na vás ale stále dýchne atmosféra z let dávno minulých, z dob osidlování divokého západu.

Strašidelný zámek Draxmoor v Dolní Rožínce

Strašidelný zámek Draxmoor v Dolní Rožínce

Strašidelný zámek Draxmoor, je historická budova s expozicí strašidel, 3D kinem a nádvořím. Vaše cesta začne krátkým filmem v 3D kině a pak už jdete vlastním tempem po expozici. Můžete se bát, bavit, fotit dle libosti. Na konci trasy na Vás čeká jízda strašidelným výtahem a návštěva podzemí.

Letní dětské tábory v Šiklově mlýně

Letní dětské tábory v Šiklově mlýně

Pro letošní rok Šiklův mlýn nabízí dobrodružný tábor, jezdecký, jezdecký tábor pro pokročilé jezdce a tábor pro děti s nadváhou.

Kemp Šiklův mlýn – kombinace ubytování, zábavy a krásné přírody

Kemp Šiklův mlýn – kombinace ubytování, zábavy a krásné přírody

Kemp leží uprostřed největšího přírodního zábavního areálu v ČR – Westernového městečka Šiklův mlýn. Unikátní ráj pro rodinnou dovolenou s dětmi.

Šiklův mlýn – Off-road areál

Šiklův mlýn – Off-road areál

Příznivci military stylu se vyřádí při jízdě v bojovém vozidle pěchoty, na čtyřkolkách nebo ve vlastním voze či motorce. Pravidelně se na offroadové dráze konají mistrovské závody nebo srazy a můžete uspořádat i svoji vlastní akci.

Zubří stezky – cykloturistika v okolí Bystřice nad Pernštejnem

Zubří stezky – cykloturistika v okolí Bystřice nad Pernštejnem

Cyklistika se na Bystřicku těší velké oblibě, především kvůli rozličným možnostem, kam se na kole vydat. Proto byla pro příznivce tohoto sportu naplánována síť cyklistických stezek, které provedou nadšené sportovce, ale i turisty a rodiny s dětmi, okolím Bystřice nad Pernštejnem.