Úvod > Aktuality > Šiklův mlýn uvítá v sobotu již desátý ročník Aeroshow
Program zacíná již v 10 hodin dopoledne
"> Program zacíná již v 10 hodin dopoledne "> Historicky první exhibice pilota svetové série Red Bull Air Race Martina Šonky probehne v sobotu 2.8. na Šiklove mlýne "> Aeroshow 2014 na Šiklove mlýne
Zážitky

Šiklův mlýn uvítá v sobotu již desátý ročník Aeroshow

  • Vydáno29. července 2016
V sobotu 30. července 2016 na letišti v Šiklandu uvidíte leteckou exibici nejlepších vzdušných akrobatů z ČR. Na obloze se nám se svými kousky představí piloti ultralightů, vrtulníků i hybridních vznášedel. Na zemi vám odpoledne plné zážitků okoření vystoupení půvabných mažoretek. Určitě nebude chybět akční vystoupení herců, kaskadérů a pyrotechniků ze Šiklova mlýna.

Aeroshow 2014 na Šiklově mlýněPo celý den budete mít možnost si sami prohlédnout areál z výšky na palubě vrtulníku. Po setmění na vás čeká Noční ohňová show. Přijeďte i vy tuto sobotu na Šiklův mlýn, prožít krásný letní den plný zábavy, dobrodružství a nových zážitků.

 Na 10. ročník Aeroshow přiletí nejen nejlepší piloti České republiky, ale i majitelé a nadšenci všech létajících strojů a zvláště ultralightů. Od rána budou na Šiklově mlýně přistávat ultralehká letadla a po 15. hodině vytvoří jedinečnou přehlídku čítající kolem 100 strojů. V 16 hodin vypukne hlavní program dne Aeroshow.  Stejně jako v minulých letech uvidíte akrobatickou helishow, synchronizované průlety několika ultralightů či ukázku stíhacího letounu.

Ve večerních hodinách se můžete těšit na noční ohňovou show pohádku Poslední dračí vejce. Bláznivý příběh zasazen do světa pohádky, který pobaví nejen děti, ale i dospělé zakončí ohňostroj.

Po celý den běží ve westernovém městečku denní program včetně divadel, nové westernové show a tanečních přehlídek na náměstí. Zábavu si můžete užít i na více jak dvacítce atrakcí (např. naleziště drahokamů, originální malování na obličej nebo okružní jízda po areálu s výkladem v Safari vláčku). K dispozici je také aquapark s divokou řekou a megatrampolínou, nebo jízdy ve speciálně upraveném bojovém vozidle pěchoty či na čtyřkolkách.

Šiklův mlýn – Off-road areál

Šiklův mlýn – Off-road areál

Příznivci military stylu se vyřádí při jízdě v bojovém vozidle pěchoty, na čtyřkolkách nebo ve vlastním voze či motorce. Pravidelně se na offroadové dráze konají mistrovské závody nebo srazy a můžete uspořádat i svoji vlastní akci.

Kemp Šiklův mlýn – kombinace ubytování, zábavy a krásné přírody

Kemp Šiklův mlýn – kombinace ubytování, zábavy a krásné přírody

Kemp leží uprostřed největšího přírodního zábavního areálu v ČR – Westernového městečka Šiklův mlýn. Unikátní ráj pro rodinnou dovolenou s dětmi.

Šiklův mlýn – westernové městečko ve Zvoli nad Pernštejnem

Šiklův mlýn – westernové městečko ve Zvoli nad Pernštejnem

Srdcem areálu Šiklův mlýn je westernové městečko, které leží v údolí řeky Bobrůvky. Městečko je průběžně rozšiřováno a renovováno tak, aby uspokojilo nároky i toho nejnáročnějšího návštěvníka. I tak na vás ale stále dýchne atmosféra z let dávno minulých, z dob osidlování divokého západu.