Úvod > Aktuality > Saunujte se ve dne v noci a překonejte rekord!
Saunujte se ve dne v noci a překonejte rekord!
">
Zážitky

Saunujte se ve dne v noci a překonejte rekord!

  • Vydáno2. listopadu 2012
Součástí již třetího ročníku svátku saunování pod názvem "Den saunování" bude i zážitkové noční saunování "Saunová noc" s pokusem o překonání rekordu nejvíce saunujících se lidí na jednom místě. Akce má za cíl podpořit zdravý životní styl a správné, pravidelné saunování. Den saunování se uskuteční již zítra 3. listopadu na řadě míst v celé ČR.
Hlavní akce Dne saunování proběhne v Aquapalace Praha, který nabízí největší saunový svět v ČR se 14 saunami. Zde bude program probíhat jak odpoledne, pro rodiny s dětmi (přednáška v 15.00 a speciální saunový ceremoniál v 15.30 hodin), tak také v prodlouženém provozu ve večerních hodinách. Od 20 do 23.30 je připraveno tradiční saunování při svíčkách. Ve 22.02 hodin dojde navíc k sečtení všech saunujících se návštěvníků ve všech prohřívárnách a dojde tak k pokusu o překonání rekordu z roku 2010 s počtem 191 najednou se saunujících lidí na jednom místě. Rekord ověří komisař Agentury Dobrý den.

Další akce se uskuteční doslova po celé ČR, například v Jeseníkách v Relax centru Kolštejn proběhne saunování při svíčkách, ve wellness čajovně ve vitálním světě se bude podávat nová čajová směs Dračí dech, na návštěvníky čeká několik saunových ceremoniálů. Saunová noc v Relax centru Kolštejn bude celá v keltském stylu. Zahájení saunové noci proběhne svoláním na keltský signální roh ve 20 hodin.

Pro účastníky jsou připraveny speciální saunové ceremoniály, relaxační hudba, saunování a plavání při svíčkách, přednášky a další zajímavý program. Návštěvníci získají doporučení, rady a informace spojené se správným saunováním a k dispozici bude samozřejmě odborný personál. Pro rodiny s dětmi je připraven doprovodný program. Cílem akce je podpořit zdravý životní styl a saunování jako takové. Pokud se saunováním začínáte, je to ta správná příležitost si vše vyzkoušet a získat i rady a doporučení od odborného personálu.

Do akce se zapojily tyto sauny, saunové světa a wellness hotely:
 


Wellness hotel Helios – wellness komplex v Jeseníkách

Wellness hotel Helios – wellness komplex v Jeseníkách

Díky své poloze v rekreační oblasti Lipová – lázně je Hotel Helios ideálním místem pro wellness, rekreační a sportovní pobyty, pořádání kongresů, vzdělávacích kurzů i firemních akcí.

Vitální svět – antické lázně na dosah ruky na Darovanském dvoře

Vitální svět – antické lázně na dosah ruky na Darovanském dvoře

Pokud hledáte lázně, kde se budete cítit jako staří Římané, čeká na vás Resort Darovanský dvůr v idylické krajině přírodního parku Horní Berounka. Kromě 27jamkového golfového hřiště tu objevíte luxusní wellness centrum Vitální svět, jedinečný prostor vybudovaný ve stylu starých římských lázní.

Wellness dovolená v hotelu Horal ve Velkých Karlovicích

Wellness dovolená v hotelu Horal ve Velkých Karlovicích

Užijte si dovolenou nabitou zážitky i relaxací. Wellness hotel Horal ve Velkých Karlovicích je ideálním místem pro aktivní dovolenou i pobyty rodin s dětmi. Popularitu si získal díky možnosti celoročního koupání v termálních bazénech se slanou vodou. V areálu je i golfové hřiště a tenisový kurt.

Babylonské wellness centrum – relaxace pro tělo i duši

Babylonské wellness centrum – relaxace pro tělo i duši

Potěšte své smysly a uvolněte se v jedinečném luxusním wellness centru. Rozmanité procedury aktivují všechny smysly a důkladně prohřejí vaše tělo.

Aquapark Čestlice – Aquapalace Praha

Aquapark Čestlice – Aquapalace Praha

Chcete si užít den plný sportu, zábavy a relaxace? Navštivte s rodinou, přáteli či kolegy největší aquapark ve střední Evropě – aquapark Čestlice – s nabídkou úžasného vodního světa a saun, nádherného SPA a moderního fitness. Ve vodním světě vás čeká spousta zábavy ve třech tématických palácích.

Wellness centrum Vitální svět

Wellness centrum Vitální svět

Prostředí největšího saunového komplexu v Jeseníkách, to je náš wellness v Branné – nabízí nejpůsobivější nabídku wellness zázemí v České republice. Vybavení je díky ucelenému řešení odpočinkových procedur přizpůsobeno veškerým potřebám každého návštěvníka.