Úvod > Aktuality > Saunová sezóna v Aquapalace pokračuje – užijte si únor s vůní finské břízy a Karibiku
Saunová sezóna v Aquapalace pokracuje - užijte si únor s vuní finské brízy
"> Saunová sezóna v Aquapalace pokracuje - užijte si únor s vuní finské brízy "> V Saunovém svete vás cekají nejbájecnejší zážitky, jak strávit zbytek zimních mesícu "> Všechny typy saun jsou rozdelené také podle teplot
Lázně a wellness

Saunová sezóna v Aquapalace pokračuje – užijte si únor s vůní finské břízy a Karibiku

  • Vydáno17. února 2015
Saunová sezóna v Aquapalace Praha pokračuje, přijďte si užít krásnou originální směs vůní, která vám zpříjemní zimní měsíce. Pokud vás během dne nekontrolovaně přepadá únava, máte problémy s bledou a popelavou pletí, cítíte v celém těle nepříjemné napětí a trpíte pocity vyčerpání, je pro vás sauna to pravé! Kromě vynikajících účinků na obranné schopnosti lidského organismu má pravidelná návštěva finské sauny či římských lázní velmi dobrý vliv především na psychiku a duševní pohodu.
Aquapalace saunový světRegeneraci celého těla a uvolnění od stresu vám v Aquapalace Praha zpříjemní pravidelnými saunovými ceremoniály – v únoru se můžete těšit kromě aromaterapie s vůní finské břízy a Karibiku, také na relaxační medové a jogurtové zábaly, i oblíbené solné a další peelingy, které saunéři bezplatně provádějí v Saunovém světě několikrát denně. Stejně jako v celé sezóně vás čekají i zábavné ceremoniály, které hostům zkracují délku pobytu stráveného v sauně. Těšit se můžete na pokračování úspěšné show "Anděl s ďáblem v těle", nebo například představení "Flamenco" inspirované španělským tancem.

AquapalaceV Saunovém světě vás čekají nejbáječnější zážitky, jak strávit zbytek zimních měsíců – v Aquapalace naleznete celkem 14 různých finských i parních saun, zakládajících si především na originalitě. Je zde finská sauna obložená 80 let starým dubovým dřevem, dále můžete navštívit saunovou místnost vypadající jako březový háj, biosauna je zase doplněna speciálním světlem a aromatickým olejem. Obecně vůně, především ty bylinkové, jsou pečlivě vybírány, protože mají pozitivní účinky na psychiku, a tím pádem také na celkovou vizáž návštěvníků. Velmi oblíbenou a vyhledávanou saunou jsou venkovní baně – dřevěná na zahradě a kamenná v podzemí pod zahradou, venku jsou samozřejmě k dispozici také speciální vířivky, aby hosté měli dostatečný výběr. Všechny typy saun jsou rozdělené také podle teplot – od 100 stupňů nejvyšší možné, přes další úrovně 90-50 stupňů, až po parní aromaterapie, které jsou vhodné i pro kardiaky.
Spa – Wellness centrum Aquapalace Praha

Spa – Wellness centrum Aquapalace Praha

Dopřejte svému tělu hojivé doteky přírodních procedur a nechte o sebe pečovat špičkové profesionály v oboru péče o tělo. Ve spa – wellness centru Aquapalace Praha si můžete vybrat z mnoha regeneračních procesů, které probudí vaše tělo z únavy.

Aquapark Čestlice – Aquapalace Praha

Aquapark Čestlice – Aquapalace Praha

Chcete si užít den plný sportu, zábavy a relaxace? Navštivte s rodinou, přáteli či kolegy největší aquapark ve střední Evropě – aquapark Čestlice – s nabídkou úžasného vodního světa a saun, nádherného SPA a moderního fitness. Ve vodním světě vás čeká spousta zábavy ve třech tématických palácích.