Úvod > Aktuality > Saunová sezóna v Aquapalace pokračuje – užijte si únor s vůní finské břízy a Karibiku
Saunová sezóna v Aquapalace pokracuje - užijte si únor s vuní finské brízy
Lázně a wellness

Saunová sezóna v Aquapalace pokračuje – užijte si únor s vůní finské břízy a Karibiku

  • Vydáno17. února 2015
Saunová sezóna v Aquapalace Praha pokračuje, přijďte si užít krásnou originální směs vůní, která vám zpříjemní zimní měsíce. Pokud vás během dne nekontrolovaně přepadá únava, máte problémy s bledou a popelavou pletí, cítíte v celém těle nepříjemné napětí a trpíte pocity vyčerpání, je pro vás sauna to pravé! Kromě vynikajících účinků na obranné schopnosti lidského organismu má pravidelná návštěva finské sauny či římských lázní velmi dobrý vliv především na psychiku a duševní pohodu.
Aquapalace saunový světRegeneraci celého těla a uvolnění od stresu vám v Aquapalace Praha zpříjemní pravidelnými saunovými ceremoniály – v únoru se můžete těšit kromě aromaterapie s vůní finské břízy a Karibiku, také na relaxační medové a jogurtové zábaly, i oblíbené solné a další peelingy, které saunéři bezplatně provádějí v Saunovém světě několikrát denně. Stejně jako v celé sezóně vás čekají i zábavné ceremoniály, které hostům zkracují délku pobytu stráveného v sauně. Těšit se můžete na pokračování úspěšné show "Anděl s ďáblem v těle", nebo například představení "Flamenco" inspirované španělským tancem.

AquapalaceV Saunovém světě vás čekají nejbáječnější zážitky, jak strávit zbytek zimních měsíců – v Aquapalace naleznete celkem 14 různých finských i parních saun, zakládajících si především na originalitě. Je zde finská sauna obložená 80 let starým dubovým dřevem, dále můžete navštívit saunovou místnost vypadající jako březový háj, biosauna je zase doplněna speciálním světlem a aromatickým olejem. Obecně vůně, především ty bylinkové, jsou pečlivě vybírány, protože mají pozitivní účinky na psychiku, a tím pádem také na celkovou vizáž návštěvníků. Velmi oblíbenou a vyhledávanou saunou jsou venkovní baně – dřevěná na zahradě a kamenná v podzemí pod zahradou, venku jsou samozřejmě k dispozici také speciální vířivky, aby hosté měli dostatečný výběr. Všechny typy saun jsou rozdělené také podle teplot – od 100 stupňů nejvyšší možné, přes další úrovně 90-50 stupňů, až po parní aromaterapie, které jsou vhodné i pro kardiaky.
Spa – Wellness centrum Aquapalace Praha

Spa – Wellness centrum Aquapalace Praha

Dopřejte svému tělu hojivé doteky přírodních procedur a nechte o sebe pečovat špičkové profesionály v oboru péče o tělo. Ve spa – wellness centru Aquapalace Praha si můžete vybrat z mnoha regeneračních procesů, které probudí vaše tělo z únavy.

Aquapark Čestlice – Aquapalace Praha

Aquapark Čestlice – Aquapalace Praha

Chcete si užít den plný sportu, zábavy a relaxace? Navštivte s rodinou, přáteli či kolegy největší aquapark ve střední Evropě – aquapark Čestlice – s nabídkou úžasného vodního světa a saun, nádherného SPA a moderního fitness. Ve vodním světě vás čeká spousta zábavy ve třech tématických palácích.

Další aktuality

Vydejte se na pochod Krajinou barona Ringhoffera

Patříte mezi příznivce turistiky nebo cyklistiky a hledáte tip na výlet? Vydejte se v sobotu 20. dubna na další ročník turistického pochodu Krajinou barona Ringhoffera ve Velkých Popovicích a okolí s celodenním programem.
Středočeský kraj | Letní sporty

Vychutnejte si vepřové hody v pivovaru Velké Popovice

Chcete zažít atmosféru tradiční vesnické zabijačky? Vydejte se na výlet do minulosti – do doby, kdy k jaru na venkově neodmyslitelně patřila zabijačka, jak ji známe z idylických obrázků Josefa Lady. Jedinečnou příležitost připomenout si autentickou atmosféru, vůně a chutě nabídnou vepřové hody, které se konají v sobotu 20. dubna od 10 do 16 hodin v Pivovaru Velké Popovice nedaleko Prahy.
Středočeský kraj | Gurmánská turistika

Hrady kolem Berounky: vyberete si výlet po souši nebo po vodě?

Berounka je řeka pro pohodáře, kteří nikam nespěchají. Snadno se s ní vypořádají i začátečníci, navíc většinu trasy poplujete nádhernou přírodou, kde civilizace zůstane daleko za vámi. A hlavně: téměř za každou zatáčkou čeká tábořiště a někde v okolí se dozajista skrývá zajímavá památka. K nim se pohodlně dostanou i ti, kteří zvolí pohyb po souši či na kole.
Středočeský kraj | Letní sporty

Zábavní areály a farmy: z Prahy vám bude stačit necelá hodina...

…a jste tam a dál už se můžete jen bavit a hrát si – sami nebo s dětmi, to záleží jen na vás. A samozřejmě na výběru místa, protože někde jsou zkrátka děti na prvním místě. Počítejte každopádně s tím, že na většině míst strávíte celý den a čas vám uteče tak rychle, že tomu sami nebudete věřit.
Středočeský kraj | Zážitky

Užijte si Saunafest v Aquapalace Praha

Kvalifikace Mistrovství České republiky v saunových ceremoniálech, účinkující a hosté z desítky zemí světa, saunové divadlo, freestyle s ručníky i oblíbené metličkování – vše nabídne očekávaný festival zážitkového saunování SaunaFest 2024. Akce proběhne od 11. do 14. dubna v největším Saunovém světě Aquapalace Praha!
Středočeský kraj | Životní styl

Pomozte vyčistit řeku Sázavu

Dobrovolníci se od 12. do 14. dubna 2024 vydají opět k řece Sázavě, aby před nadcházející turistickou sezonou vyčistili její břehy. Tradiční jarní úklid známý jako Čistá řeka Sázava se uskuteční už podevatenácté. Na asi 90kilometrový úsek z Kácova do Pikovic, který se uklízí v režii Posázaví o.p.s., nastoupí party dobrovolníků a odpad, který nasbírají, budou nákladní auta odvážet na skládku.
Středočeský kraj | Příroda

Zámek Kačina bude mít bránu dokořán

V sobotu 13. dubna 2024 se zámek Kačina opět připojí k celostátní akci Brány památek dokořán, do níž se každoročně zapojuje řada památkových objektů na území celé České republiky. Na vybraných památkách jsou pro návštěvníky připraveny speciální výstavy, koncerty a prohlídky. Nejinak je tomu v případě Kačiny, naší nejvýznamnější klasicistní stavby, kde proběhnou dvě netradiční prohlídky!
Středočeský kraj | Památky

Skalní hrad Drábské světničky zůstává i nadále uzavřený

Letos se jako i v minulých letech turistům neotevře skalní hrad Drábské světničky u Mnichova Hradiště ve Středočeském kraji. Lesy České republiky zde chystají velkou rekonstrukci, která má zajistit ochranu památky tak, aby nedocházelo k poškozování skal lidskou nohou.
Středočeský kraj | Památky