Úvod > Aktuality > S dinosaury v životních velikostech se potkáte v Teplicích
S dinosaury v životních velikostech se potkáte v Teplicích
"> S dinosaury v životních velikostech se potkáte v Teplicích "> Výstavu mužete navštívit do 29. brezna, vždy od 10 do 20 hodin "> Setkáte se s nejvetším suchozemským predátorem Tyrannosaurem Rexem
Zážitky

S dinosaury v životních velikostech se potkáte v Teplicích

  • Vydáno27. února 2015
Unikátní výstava Návrat dinosaurů: DinoPark Tour 2015 začíná již dnes v OC Olympia v Teplicích. Vystaven je výběr těch nejzajímavějších modelů dinosaurů ze všech DinoParků z ČR i zahraničí. S vládci druhohor se můžete setkat na výstavní ploše vedle hypermarketu Albert až do 29. března.
PteranodonUnikátní a ojedinělá výstava robotických i statických modelů dinosaurů v životních velikostech Návrat dinosaurů přibližuje vybrané modely dinosaurů ze všech DinoParků z České republiky i zahraničí a vy tak máte možnost setkat se tváří v tvář s druhohorními velikány, kteří vládli planetě Zemi před desítkami miliónů let. Expozici doplňuje 3D kino s vlastním panoramatickým filmem Příběh mláděte.

Setkáte se s největším suchozemským predátorem Tyrannosaurem Rexem, objevíte nebezpečného predátora devonských moří Dunkleostea nebo se můžete vyfotit s nejznámějšími ptakoještěry Pteranodony a odnést si tak domů fotografii na památku. Mezi vystavenými modely je také Stegosaurus, Allosaurus či Edaphosaurus, prvohorní dinosaurus známý i z fosilních nálezů v ČR. Dinosauři jsou představeni v prostředí připomínající druhohorní přírodu a expozice jsou doplněny o další artefakty jako například odlitky kostí a lebek.

Výstavu můžete navštívit do 29. března, vždy od 10 do 20 hodin, od pátku do neděle již od 9 hodin. Vstupné ve všední den činí 100 korun, snížené je k dostání za 70 korun. O víkendech je vstupné dražší, dospělé vás vyjde na 120 korun, snížené koupíte za 90 korun. Výstavu v Teplicích naleznete v OC Olympia, na výstavní ploše vedle hypermarketu Albert.
DinoPark Liberec – krytý celoročně otevřený DinoPark s DinoTeráriem a krokodýly

DinoPark Liberec – krytý celoročně otevřený DinoPark s DinoTeráriem a krokodýly

Jediný krytý DinoPark s celoročním provozem můžete navštívit v Liberci v Nákupní galerii Plaza Liberec. Pojďte se podívat na unikátním a zábavným způsobem ztvárněnou historii Země z doby před 65 miliony let- speciální efekty, 70 prehistorických modelů statických i robotických a nově sezóna mláďat.

DinoPark Harfa Praha – zábava na střeše

DinoPark Harfa Praha – zábava na střeše

DinoPark najdete na střeše obchodního centra Galerie Harfa v Praze poblíž O2 arény. Seznámíme vás zábavnou a atraktivní formou s informacemi o vývoji života na Zemi, jednotlivými druhy živočichů a děti si mohou zahrát na paleontology. Čekají na vás malí T-Rexové, hraví Allosauři a další drobotina.

DinoPark Ostrava – pravěký svět na dlani

DinoPark Ostrava – pravěký svět na dlani

Přemýšlíte, kam s dětmi na výlet? Navštivte zábavný a vzdělávací park určený dětem všech věkových kategorií. DinoPark Ostrava se nachází 13 km od centra Ostravy mezi Orlovou a Doubravou. Na ploše 35 ha je 70 modelů druhohorních zvířat v životních velikostech a nově uvidíte i roztomilá mláďata.