Úvod > Aktuality > Posledním otevíracím dnem sezóny v milovickém Mirákulu je pondělí 28. října
Posledním otevíracím dnem sezóny v milovickém Mirákulu je pondělí 28. října
"> "> ">

Posledním otevíracím dnem sezóny v milovickém Mirákulu je pondělí 28. října

Vydáno 21. října 2019 Zážitky
Milovické Mirakulum se pomalu připravuje na úplný konec sezóny. Do konce října bude otevřené už jen o víkendu 26. až 27. října a o státním svátku 28. října 2019. Sváteční pondělí se tak stane posledním dnem, kdy bude možné do dětského zábavního parku letos přijít. Poté se Mirakulum otevře zase na jaře.
mirakulumV říjnu je milovické Mirakulum otevřeno o víkendech a státních svátcích, vždy od 10:00 do 18:00 hodin. Pondělí 28. 10. bude úplně posledním otevíracím dnem sezóny 2019.

Park Mirakulum ve středočeských Milovicích nabízí 10 hektarů originální zábavy a volnočasových aktivit s množstvím nápaditých herních prvků. Najdete u nás lesní hřiště a kontaktní zoo, obří trampolíny a houpačky, lanová centra, podzemní chodby, prolézačky a v neposlední řadě i úzkokolejnou železnici, která park propojuje se sousedním Tankodromem. Kromě obří houpačky, trampolíny, pohádkového hradu nebo lesní naučné stezky tu děti objeví i lanové centrum nebo Lesní město. Tvoří jej 12 dřevěných věží (vysokých až 12 metrů), které jsou na ploše jednoho hektaru doslova zapuštěné mezi vzrostlé stromy. Lesní město je kromě stromových stezek protkáno také třemi stovkami metrů podzemních chodeb, z nichž některé fungují jako bludiště.

MirakulumVe výčtu možností rozhodně nesmíme zapomenout na tvůrčí dílničky, které se rozkládají na pěti stovkách čtverečních metrů zastřešeného prostoru. Je jen na vás, zda si tu budete chtít jen chvíli pohrát, schovat se před nepříznivým počasím nebo jestli dáte naplno průchod své fantazii a kreativitě. Možnosti jsou takřka neomezené. Svoji zábavu si bez problémů najde každý člen rodiny. Vstupné pro osobu vyšší než 90 cm je 210 Kč. Rodinné vstupné pro 3 osoby (2 dospělí a 1 dítě nebo 1 dospělý a 2 děti) je 540 Kč.
Mirakulum - výprava do země zábavy i poznání

Mirakulum - výprava do země zábavy i poznání

Zemi plnou her, zábavy, stromů, zvířat a dětské fantazie najdete v Milovicích nad Labem. Jedinečný zábavně-naučný park na ploše 10 hektarů našel inspiraci v tom nejlepším ze světových parků i v nejtajnějších dětských přáních.