Úvod > Aktuality > Rozhodněte o vítězi ceny Czech Grand Design 2013
Czech Grand Design
"> Czech Grand Design "> Vyhlášení cen za rok 2012 "> Czech Grand Design v roce 2012
Zážitky

Rozhodněte o vítězi ceny Czech Grand Design 2013

  • Vydáno2. února 2014
Pokud chcete rozhodnout svým hlasem o vítězi soutěže Czech Grand Design, nenechte si ujít výstavu v Národním technickém muzeu. Nominace jsou odtajněny, čekáme na vítěze.
Na výstavě jsou vidění práce nominovaných designérů v kategoriích Designér roku, Módní designér roku, Designér šperku roku, Grafický designér roku a Fotograf roku
 
Návštěvníci výstavy Ceny Czech Grand Design v pražském Národním technickém muzeu mohou také hlasovat.
Hlasování je dvoukolové. V prvním kole hlasování vyplňují návštěvníci hlasovací lístek v Národním technickém muzeu a nominují tři nejlepší subjekty. Do druhého kola postupuje pět nominovaných, kteří získali největší počet hlasů. Druhé kolo probíhá opět v Národním technickém muzeu a zároveň na webových stránkách projektu Czechgranddesign.cz a stránkách mediálních partnerů.

První kolo probíhá od 23. ledna do 23. února 2014. Druhé kolo pak od 25. února do 18. března. Vítěz kategorie Cena veřejnosti bude vyhlášen na tiskovém setkání ve výstavě 20. března v 11 hodin.
Národní technické muzeum Praha – ráj exponátů z oblasti vědy a techniky

Národní technické muzeum Praha – ráj exponátů z oblasti vědy a techniky

Expozice NTM překvapí moderním muzejním pojetí. Svůj prostor tu nacházejí sbírky architektury, stavitelství a sbírka polygrafie. Nechybí stálé expozice Chemie kolem nás, Měření času, hutnictví, Interkamera a Technika hrou, expozice televizního studia nebo expozice kontaktních čoček.