Úvod > Aktuality > V Rokytnici nad Jizerou se rozjede lanová dráha na Lysou horu
V Rokytnici nad Jizerou se rozjede lanová dráha na Lysou horu
"> ">
Zimní sporty

V Rokytnici nad Jizerou se rozjede lanová dráha na Lysou horu

  • Vydáno15. prosince 2016
Skiareál Rokytnice nad Jizerou spouští lanové dráhy Horní Domky a Lysá hora již v pátek 16. prosince v 8 hodin. Páté největší středisko v České republice zahájí provoz před Vánoci lyžováním na oblíbené modré sjezdovce. Lyžaři mají možnost využít zlevněné skipasy za ceny vedlejší sezony. Další bonusy získají s pořízením Roky PASSu, což je nový věrnostní program.
Rokytnice nad Jizeroudostatek přírodního sněhu i v I. ochranné zóně KRNAPu. Celkem disponuje na sjezdovkách 30-60 cm sněhu v kombinaci přírodního a technického. Rokytnice láká nejen na skvěle upravené sjezdovky, ale i na nové služby. Horkou novinkou je profesionální půjčovna a skiservis, kde se například nabízí lyže značky Rossignol.

Výčet lanovek doplňují vleky Kaprun a Zalomený a vedle turistické 3 km dlouhé sjezdovky Modré bude otevřen i Slalomák. Červená trať se připravuje aktuálně dle příhodných klimatických podmínek.
 

Nákup skipasů i doprava bude jednodušší

Tradiční online prodej skipasů se slevou je vyšperkován novým věrnostním programem Roky PASS, což je  v podstatě 15% sleva na nákup skipasu.  Pokud se lyžař zaregistruje, získá tím formou Roky PASSu 5% slevu cash a 10% slevu v bodech. S body si poté může nakoupit se slevou třeba oběd v nové restauraci Černý potok (u dolní stanice LD Lysá Hora) nebo půjčit ve zbrusu nové půjčovně. Dále bude brzy fungovat i dětský koutek, kde bude o děti postaráno jako ve školce. A pro ty, kteří nechtějí řídit auto, se vypravují nově skibusy z Prahy, Mladé Boleslavi a Polska.
Skiareál Studenov v Rokytnici nad Jizerou

Skiareál Studenov v Rokytnici nad Jizerou

Skiareál Studenov se rozkládá v nadmořské výšce 620 – 933 m n. m. Je dostupný z centra Rokytnice nad Jizerou a je oblíben díky svým mírným a širokým svahům především u rodin s dětmi a u začínajících snowboardistů. Jsou zde dva kotvové vleky, poma a dětský tyčový vlek.

Skiareál Rokytnice nad Jizerou – Lyžování pro celou rodinu

Skiareál Rokytnice nad Jizerou – Lyžování pro celou rodinu

Skiareál Horní Domky, který se rozkládá v Horní Rokytnici n. J. na jižních svazích Lysé hory, nabízí 2 lanovky, 6 vleků a 14,5 km sjezdovek všech obtížností (modrá, červená, černá). Svou rozlohou, ukázkovými sjezdovkami a vybaveností se rovná k nejlepším lyžařským střediskům v ČR.

Další aktuality

28.9.
2022
Za filmovými rybníky do Podtroseckého údolí

Za filmovými rybníky do Podtroseckého údolí

Liberecký kraj | Příroda
22.9.
2022
České značky: areál Svijany a LIF Group

České značky: areál Svijany a LIF Group

Liberecký kraj | Životní styl