Úvod > Aktuality > Zámek Loučeň zve děti na čokoládové podzimní prázdniny
Zámek Loučeň zve děti na čokoládové podzimní prázdniny
"> "> "> ">
Památky

Zámek Loučeň zve děti na čokoládové podzimní prázdniny

  • Vydáno24. října 2021
Od středy 27. října do neděle 31. října 2021 má zámek Loučeň pro děti připraveny již tradiční čokoládové prázdniny. Letos bohužel bez čokoprohlídek, ale s labyrinty, bludišti, čokoládovým bohem Chocola´jem, cestou kolem světa za jedno odpoledne, opékání buřtů a pečení brambor... a to vše na zdravém vzduchu v rozsáhlém anglickém parku. Užijte si krásný podzimní čas v rodinném kruhu.
zámek loučeňNa zámek Loučeň se můžete vypravit i v době koronavirové! Celkem pět dní volna čeká od středy 27. do neděle 31. října 2021 na všechny školou povinné děti. Zámek Loučeň pro ně přichystal pěkný prázdninový program a navíc také příjemný dárek: během celých čokoprázdnin děti neplatí žádné vstupné!

Ke každé zakoupené vstupence pro dospěláky má jedno dítě vstupné do Labyrintária zdarma. Užijte si se svými ratolestmi dovádění v podzimně zbarveném zámeckém parku s dvanácti labyrinty, bludišti a dětským lanovým parkem.
 

Den plný zážitků – cesta kolem světa i opékání buřtů a brambor

loučeň opékáníZa jednu návštěvu stihnete cestu kolem světa – jen na Loučeni projdete celý svět né za 80 dní, ale za jedno odpoledne... Zdejší labyrinty a bludiště mají totiž svoje protějšky na všech světadílech a vy je můžete navštívit. Poznáte newyorský Manhattan, sydneyskou operu, mis Dobré naděje, nebo čokoládového boha Chocolaj´e s jeho labyrintem v jižní Americe. Jako důkaz můžete pořídit fotodokumentaci zdejšími fotopointy. Přijďte prožít den plný zážitků na čerstvém vzduchu v zámeckém parku s labyrinty a bludišti!

K podzimu patří pečené buřty a ty pravé, v žhavém popelu pečené, brambory. Malé sladké překvapení navíc čeká na každého malého návštěvníka. A pozor – každý den po setmění okolo 17. hodiny bude spuštěna hudebně světelná show na zámek.
Labyrintárium Loučeň – první v České republice, jediné v Evropě

Labyrintárium Loučeň – první v České republice, jediné v Evropě

Jestliže hledáte něco, co nemá obdoby v Čechách, ba ani v Evropě, pak jste se ocitli na správné adrese. Přesně takovou raritou, kterou hledáte, ať už vědomě, či podvědomě, je labyrintárium, umístěné v loučeňském zámeckém parku.

Zámek Loučeň – zámek, kde to žije

Zámek Loučeň – zámek, kde to žije

Zámek Loučeň – romantický zámek s rozlehlým parkem, labyrintáriem a celou řadou dalších zajímavostí. Expozice české větve rodiny Thurn-Taxis a života na zámku na přelomu 19. a 20. století. Dozvíte se tak nikoli suchá fakta, ale příběh života na zámku zhruba před sto lety.

Další aktuality