!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů výrazně omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Aktuality > Zámek Loučeň zve děti na čokoládové podzimní prázdniny
Zámek Loučeň zve děti na čokoládové podzimní prázdniny
"> "> "> ">
Památky

Zámek Loučeň zve děti na čokoládové podzimní prázdniny

Vydáno 27. října 2020
Od středy 28. října do neděle 1. listopadu 2020 má zámek Loučeň pro děti připraveny již tradiční čokoládové prázdniny. Letos bohužel bez čokoprohlídek, ale s labyrinty, bludišti, čokoládovým bohem Chocola´jem, cestou kolem světa za jedno odpoledne, opékání buřtů a pečení brambor... a to vše na zdravém vzduchu v rozsáhlém anglickém parku. Užijte si krásný podzimní čas v rodinném kruhu.
zámek loučeňNa zámek Loučeň se můžete vypravit i v době koronavirové! Celkem pět dní volna čeká od středy 28. do neděle 1. listopadu 2020 na všechny školou povinné děti. Zámek Loučeň pro ně přichystal pěkný prázdninový program a navíc také příjemný dárek: během celých čokoprázdnin děti neplatí žádné vstupné!

Ke každé zakoupené vstupence pro dospěláky má jedno dítě vstupné do Labyrintária zdarma. Užijte si se svými ratolestmi dovádění v podzimně zbarveném zámeckém parku s dvanácti labyrinty, bludišti a dětským lanovým parkem.
 

Den plný zážitků - cesta kolem světa i opékání buřtů a brambor

loučeň opékáníZa jednu návštěvu stihnete cestu kolem světa - jen na Loučeni projdete celý svět né za 80 dní, ale za jedno odpoledne... Zdejší labyrinty a bludiště mají totiž svoje protějšky na všech světadílech a vy je můžete navštívit. Poznáte newyorský Manhattan, sydneyskou operu, mis Dobré naděje, nebo čokoládového boha Chocolaj´e s jeho labyrintem v jižní Americe. Jako důkaz můžete pořídit fotodokumentaci zdejšími fotopointy. Přijďte prožít den plný zážitků na čerstvém vzduchu v zámeckém parku s labyrinty a bludišti!

K podzimu patří pečené buřty a ty pravé, v žhavém popelu pečené, brambory. Malé sladké překvapení navíc čeká na každého malého návštěvníka. A pozor - každý den po setmění okolo 17. hodiny bude spuštěna hudebně světelná show na zámek.
Labyrintárium Loučeň - první v České republice, jediné v Evropě

Labyrintárium Loučeň - první v České republice, jediné v Evropě

Jestliže hledáte něco, co nemá obdoby v Čechách, ba ani v Evropě, pak jste se ocitli na správné adrese. Přesně takovou raritou, kterou hledáte, ať už vědomě, či podvědomě, je labyrintárium, umístěné v loučeňském zámeckém parku.

Zámek Loučeň - zámek, kde to žije

Zámek Loučeň - zámek, kde to žije

Zámek Loučeň – romantický zámek s rozlehlým parkem, labyrintáriem a celou řadou dalších zajímavostí. Expozice české větve rodiny Thurn-Taxis a života na zámku na přelomu 19. a 20. století. Dozvíte se tak nikoli suchá fakta, ale příběh života na zámku zhruba před sto lety.