Úvod > Aktuality > Říčky v Orlických horách nabízí skvělé lyžování za ceny vedlejší sezóny
Říčky v Orlických horách nabízí skvělé lyžování za ceny vedlejší sezóny
"> "> ">
Zimní sporty

Říčky v Orlických horách nabízí skvělé lyžování za ceny vedlejší sezóny

  • Vydáno12. prosince 2019
Ski centrum Říčky v Orlických horách nabízí od středy 11. 12. 2019 příjemné lyžování každý den v týdnu za mimosezónní ceny. Otevřena je červená sjezdovka, čtyřsedačková lanovka, ski servis, půjčovna s úschovnou a občerstvení.
Ski Říčky Ski centru Říčky v Orlických horách spustilo svůj zimní provoz ve středu 11.12. Otevřena byla červená sjezdovka, kde probíhá zasněžování při provozu. V takto omezeném režimu se pojede do pátku, kdy se začne zasněžovací technika přesouvat na modrou sjezdovku. Od soboty 14. 12. 2019 vás tedy čeká červená sjezdovka v plné parádě. Stejně tak služby ski servisu, půjčovny a úschovny. A také občerstvení.

Na červené sjezdovce leží v průměru 50 cm technického sněhu. Z přepravních zařízení je v provozu čtyřsedačková lanovka. K dispozici jsou další služby jako ski servis, půjčovna s úschovnou a občerstvení.  Parkování je pro návštěvníky skiareálu zdarma. Teploty se drží pod bodem mražu (cca -4°C) a v příštích dnech se očekává sněžení, což by mohlo výrazně pomoci v úpravě modré trati. Běžecké tratě jsou uzavřeny pro nedostatek sněhu.

ski říčkyPřijeďte si užít první sníh! Lyžuje se za ceny vedlejší sezóny. Provozní doba skiareálu je každý den od 8:00 do 16:00 hodin. Denní permanentka stojí 580 Kč, dvě hodiny lyžování pak 320 Kč. Vedlejší sezóna potrvá do 20. prosince 2019. V hlavní sezóně bude stát celodenní skipas 630 Kč.

Ski centrum Říčky se nachází na jihovýchodní straně vrchu Zakletý v horské obci Říčky v Orlických horách. Díky své nadmořské výšce, moderní lanovce, výhodné orientaci sjezdových tratí, jejich délce a systému technického sněhu se jedná o nejlepší středisko sjezdového lyžování v Orlických horách.
Lanovka na vrchol Zakletý a letní aktivity ve Ski centru Říčky

Lanovka na vrchol Zakletý a letní aktivity ve Ski centru Říčky

Lanovkou až na vrchol Zakletý (991 m n. m.) v Orlických horách se dostanete ze Ski centra Říčky, které leží na jihovýchodní straně Orlických hor. Lanovku mohou využít také cyklisté, funguje také v rámcí Bikeparku Říčky.

Skicentrum Říčky v Orlických horách – nejlepší sjezdovky Orlických hor

Skicentrum Říčky v Orlických horách – nejlepší sjezdovky Orlických hor

Ski centrum Říčky se nachází v Orlických horách na jihovýchodní straně vrchu Zakletý. Díky své nadmořské výšce, moderní lanovce, výhodné orientaci sjezdových tratí, jejich délce a systému technického sněhu se jedná o nejlepší středisko sjezdového lyžování v Orlických horách.

Orlické hory na běžkách – Orlickohorská běžkařská magistrála

Orlické hory na běžkách – Orlickohorská běžkařská magistrála

Orlické hory jsou svým profilem přímo ideální pro milovníky běžek. Ti zde naleznou více než 200 kilometrů tras s různou náročností. Vyrazit mohou na mírné kopce s příjemným profilem, ale i na trasy vedoucí po hřebenech hor.