!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů výrazně omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Aktuality > Resort Valachy opět nabízí koupání v termálních bazénech i ubytování
Resort Valachy opět nabízí koupání v termálních bazénech i ubytování
"> "> "> ">
Ubytování

Resort Valachy opět nabízí koupání v termálních bazénech i ubytování

Vydáno 7. prosince 2020
S vánočně vyzdobenými interiéry a dalšími novinkami opět vítá své hosty Resort Valachy ve Velkých Karlovicích. Již od 3. prosince funguje Wellness hotel Horal, a to pro ubytované hosty i jednodenní návštěvníky relaxačního centra Wellness Horal. Bistro Razula zpřístupnilo vnitřní posezen a své služby nabízí Spa hotel Lanterna. Hotely Galik a Pod Javorem jsou zatím dostupné pouze pro skupinové objednávky.
Wellness HoralResort Valachy se opět probudil k životu. Pro hosty hotelů Lanterna a Horal přichystal nová sezónní menu, během nucené pauzy byl o něco vylepšen Wellness Horal. Podobně jako ve všech jiných hotelech, i v Resortu Valachy dodržují bezpečnostní a hygienická opatření jako jsou omezení počtu hostů v restauracích nebo některých wellness služeb. Navíc se zde rozhodli v zájmu bezpečnosti a komfortu ubytovaných hostů korigovat vstup do wellness center. Ve Spa hotelu Lanterna je wellness centrum dočasně vyhrazeno pouze pro ubytované návštěvníky. V hotelu Horal je přednostně otevřeno pro ubytované hosty a hosty využívající masáže a další placené procedury. Ostatní veřejnost má o víkendu omezený vstup, bazény a sauny na Horalu může využívat od 15:00 do 21:30 hodin.

Resort Valachy vánoceO pobyty je v Resortu Valachy mezi hosty zájem. Hotely Lanterna a Horal jsou na víkend 12. a 13. prosince obsazeny zhruba ze třetiny. Kapacita vánočních pobytů, na něž se obsazuje jen 70 % pokojů, je v obou hotelech již téměř vyčerpaná. Na Horalu je obsazen také Silvestr, ve Spa hotelu Lanterna zbývá čtvrtina pokojů. Resort Valachy garantuje možnost změny termínu bez storno poplatku při zpřísnění podmínek,vánoční poukazy mají pro větší jistotu lidí prodlouženou platnost na dva roky.
Lyžařský areál Razula ve Velkých Karlovicích - rodinné lyžování v Beskydech

Lyžařský areál Razula ve Velkých Karlovicích - rodinné lyžování v Beskydech

Turisticky atraktivní chráněná krajinná oblast Moravskoslezských Beskyd a Javorníků nabízí také špičkově vybavený lyžařský areál s nejmodernějšími vleky. Ski areál Razula nabízí celkem čtyři sjezdové tratě a snowpark. Od sezóny 2014/15 navíc jedním skipasem propojuje 6 lyžařských areálů.

Wellness & spa hotel Horal Rožnov pod Radhoštěm

Wellness & spa hotel Horal Rožnov pod Radhoštěm

Kvalitní ubytování v Rožnově pod Radhoštěm v srdci Beskyd. Hotel nabízí krásné a prostorné pokoje, jedinečné wellness, relaxační bazén, restauraci s venkovní terasou a konferenční prostory.

Spa Hotel Lanterna - jedinečná relaxace na horách

Spa Hotel Lanterna - jedinečná relaxace na horách

Komfortní Spa hotel Lanterna ve Velkých Karlovicích právem patří k nejvyhledávanějším cílům wellness a romantických pobytů. Relaxujte a nechejte se hýčkat v intimním prostředí jednoho z nejmodernějších hotelů v Beskydech.

Wellness dovolená v hotelu Horal ve Velkých Karlovicích

Wellness dovolená v hotelu Horal ve Velkých Karlovicích

Užijte si dovolenou nabitou zážitky i relaxací. Wellness hotel Horal ve Velkých Karlovicích je ideálním místem pro aktivní dovolenou i pobyty rodin s dětmi. Popularitu si získal díky možnosti celoročního koupání v termálních bazénech se slanou vodou. V areálu je i golfové hřiště a tenisový kurt.

Termální bazény Wellness Horal -

Termální bazény Wellness Horal - "moře" na Valašsku

Nyní už vás v Beskydech nezaskočí ani obleva v zimě nebo deštivé počasí v létě. Wellness Horal s termálními bazény v Resortu Valachy ve Velkých Karlovicích přináší relaxaci i zábavu ve slané vodě vyhřívané až na 36°C po celý rok.

Hotel Galik - cyklistika, turistika i lyže ve Velkých Karlovicích

Hotel Galik - cyklistika, turistika i lyže ve Velkých Karlovicích

Hotel Galik ve Velkých Karlovicích je ideálním výchozím bodem řady turistických, cyklistických i běžkařských tras uprostřed CHKO Beskydy. Díky příznivým cenám ubytování i stravování je nakloněn rodinám, seniorům, studentům a nenáročným cestovatelům. Nabízí služby pro cyklisty včetně půjčovny kol.

Beskydy na běžkách – běžecké trasy Velké Karlovice

Beskydy na běžkách – běžecké trasy Velké Karlovice

Velké Karlovice přináší skvělé příležitosti pro běžkaře. Celá oblast je protkána strojově upravovanými a pečlivě značenými trasami různé délky a náročnosti, větví se do několika údolí a jen páteřní silnice „od cedule k ceduli“ měří téměř 10 kilometrů.