Úvod > Aktuality > Registrace snímků do soutěže Tourfilm spuštěna!

Registrace snímků do soutěže Tourfilm spuštěna!

  • Vydáno10. ledna 2022
I v letošním roce přijímáme do soutěže snímky do 20. února 2022, a to do dvou kategorií: Nejlepší video o České republice a Nejlepší video o České republice na téma Tradice ("Mezinárodní soutěž" a Mezinárodní soutěž – tradice").

V každé kategorii je udělena jedna hlavní cena a dvě čestná uznání. Výherci obou kategorií budou vyhlášeni online na konci března 2022. Hlavní výhrou je cesta po Česku v hodnotě 50 tisíc Kč. Veškeré informace o specifikacích videa a pravidla soutěže najdete níže ve Statutu soutěže.Další aktuality

Kam v zimě za kulturou? Tipy na nejzajímavější únorové výstavy...

Nevíte kam na výstavu, nebo jakou expozici si nenechat ujít v únoru 2023? Máme pro vás několik tipů z kalendáře akcí na výstavy v Praze, Brně, Plzni, Ostravě, Olomouci a dalších městech v České republice.
Kultura

Čtrnáct krajů & čtrnáct tipů: výlety nabité energií do jaderných, tepelných, vodních i větrných elektráren

Elektrárna jako cíl zajímavého výletu? Proč ne? Podíváte se do infocenter se spoustou interaktivních modelů, leckde i do provozu samotných elektráren anebo na zajímavé virtuální prohlídky. A dokonce i na rozhlednu, do obrovské skalní síně nebo se projdete po obřích zdymadlech. Prozkoumejte svět energie na Kudy z nudy!
Zážitky

Valentýnské menu v restauracích CzechSpecials

Překvapte svou drahou polovičku a vezměte ji nebo jeho na valentýnské menu do některé z certifikovaných restaurací Czech Specials. Vyzkoušejte jedinečné pokrmy skvělých šéfkuchařů, zažijte neopakovatelnou atmosféru a romantické chvíle při svíčkách. A co pro vás jednotlivé restaurace připravují?
Gurmánská turistika

Šest kopců, které zůstávají teplé i v třeskutých mrazech

Zní to až magicky – kopce, které nikdy nezamrzají, a přece je to pravda. Ve většině případů je tento jev způsoben tzv. ventarolami. Jedná se vlastně o „výdechy“ teplého vzduchu, které kopce naakumulují v létě, a v zimě pak teplý vzduch vychází z kopce různými puklinami zase ven. V dnešních tipech vám přinášíme přehled takových míst, které se jistě stanou zajímavým cílem vašeho výletu.
Příroda