Úvod > Aktuality > Rájem snowboardistů je skiareál Billabong Snowpark Svatý Petr ve Špindlerově Mlýně
Zimní sporty

Rájem snowboardistů je skiareál Billabong Snowpark Svatý Petr ve Špindlerově Mlýně

  • Vydáno27. ledna 2010
Je to vůbec nejstarší snowpark u nás, provozovaný už od roku 1998. Hlavní atrakcí snowparku je 100 metrů dlouhá U-rampa. Zázemí areálu a jeho velikost umožňují konání závodů českého poháru a mistrovství ČR i mezinárodních závodů s účastí jezdců z celého světa.
Svatý Petr nabízí kvalitní, technicky zasněžované, denně upravované sjezdové tratě jak pro náročné lyžaře, tak i pro začátečníky. Pláň je také ideálním výchozím místem pro hřebenové túry. Přístup do parku je jak z černé, tak i z červené sjezdovky, nejsnadnější z mezistanice dvousedačkové lanovky. Můžete tak střídat lyže i snowboard a přitom zůstávat v jednom areálu. Snowpark tvoří crossová trať, Big Air skok s odrazy dvou velikostí a U-rampa (100 x 16 m).
 
Více informací:
SKIAREÁL Špindlerův Mlýn provozuje 5 lanových drah a 11 lyžařských vleků ve Špindlerově Mlýně a na Horních Mísečkách, celkem 25 km sjezdových tratí, z kterých je 95% technicky zasněžováno. Skipas zakoupený na kterékoliv pokladně je možno využít na všech lanových drahách a lyžařských vlecích (na LD Labská, LV na Horních Mísečkách, na LV Davidovka a Horal je možno využít nižší regionální jízdné). Lyžařská krkonošská magistrála a upravované běžecké trasy dosahují délky téměř 520 km.
Skiareál Špindlerův Mlýn – sjezdovky i běžky v Krkonoších

Skiareál Špindlerův Mlýn – sjezdovky i běžky v Krkonoších

Skiareál Špindlerův Mlýn provozuje 5 lanových drah a 11 lyžařských vleků ve Špindlerově Mlýně a na Horních Mísečkách, celkem 25 km sjezdových tratí, z kterých je 95% technicky zasněžováno. K dispozici jsou 3 snowparky a U rampa, 2 dětské parky a 85 km běžeckých tratí.