Úvod > Aktuality > Pupp Royal Spa otevře v dubnu
Tradice Grandhotelu Pupp se zacala psát v roce 1701
"> Tradice Grandhotelu Pupp se zacala psát v roce 1701 "> V prostorném balneocentru budou k dispozici lázenské procedury
Lázně a wellness

Pupp Royal Spa otevře v dubnu

  • Vydáno9. ledna 2013
Rok 2012 se zapíše do dějin Grandhotelu Pupp výstavbou nového lázeňského komplexu Pupp Royal Spa. Rozsáhlý balneoprovoz s vnitřním bazénem vyroste v zadním areálu hotelu. Paleta služeb Grandhotelu Pupp se rozšíří o wellness program v nové budově s vnitřním bazénem, saunami, párou a moderním fitness centrem. Soukromí a luxusní péči nabídne privátní spa pro dva. Přípravná fáze odstartovala v prvních lednových dnech.
V celé historii Grandhotelu Pupp začíná jedna z největších dostaveb, díky které se služby hotelu rozšíří o lázeňské a relaxační procedury, v dnešní době tolik žádané.
 
Autorem vybraného projektu je Ing. arch. Karel Mrázek z architektonického atelieru KAAMA, s.r.o. Unikátní volba moderních materiálů dle soudobých trendů, v kontrastu s barokní podobou Grandhotelu Pupp, dá jistě novému prostoru náležitě vyniknout. Důležitou součástí projektu byl výběr barev a umístění prosvětlení tak, aby působilo odpočinkově a pomohlo rychleji navodit stav relaxace.
 
Hlavním přínosem pro poskytování služeb v Grandhotelu Pupp bude nové balneocentrum s širokou škálou tradičních i zcela nových procedur, vnitřní bazén a moderně vybavené fitness centrum. V komplexu je plánováno také privátní wellness centrum s whirlpoolem, masážními stoly a odpočinkovou částí pro dvě osoby.

Oživení české tradice míchaných nápojů v Becher´s baru Grandhotelu Pupp

Oživení české tradice míchaných nápojů v Becher´s baru Grandhotelu Pupp

Zveme vás k vychutnání koktejlu Lady Scarlet a dalších míchaných nápojů do Grandhotelu Pupp. Jedinečný noční bar v klasickém staroanglickém stylu najdete v příjemném prostředí suterénu Grandhotelu Pupp.

Svatební servis Grandhotelu Pupp

Svatební servis Grandhotelu Pupp

Komfort, který si zasloužíte ... Jedinečné prostory Grandhotelu Pupp jsou pro váš velký den jako stvořené. Spolu s prvotřídními službami přispějí ke slavnostní atmosféře a vaše svatba bude pro všechny přítomné nezapomenutelným zážitkem. Při vašem romantickém pobytu vám vytvoříme nezapomenutelnou atmosféru a postaráme se o vaše společné pohodlí.

Grandhotel Pupp – komfort, který si zasloužíte!

Grandhotel Pupp – komfort, který si zasloužíte!

Exkluzivní pobyt dle vašich představ v srdci Karlových Varů, v klidném lázeňském městě s unikátní atmosférou v té nejvyšší kvalitě. Každý pokoj si díky unikátní architektuře hotelu zachovává svůj osobitý vzhled. Na recepci Grandhotelu si určitě všimnete unikátních nástěnných hodin.