Úvod > Aktuality > Prožijte Valentýn v Zoo Ostrava za zvýhodněné vstupné
Prožijte Valentýn v Zoo Ostrava za  zvýhodněné vstupné
"> "> "> "> Prožijte Valentýn v Zoo Ostrava a nachytejte líbající se cichavce "> Využít mužete výhodnejší vstupné "> Ostravští cichavci žijí ve velkém akváriu u restaurace Saola
Příroda

Prožijte Valentýn v Zoo Ostrava za zvýhodněné vstupné

  • Vydáno8. února 2022
Hledáte pro svou drahou polovičku netradiční valentýnský dárek? Pak ji přiveďte tuto sobotu 12. února 2022 do ostravské zoologické zahrady. A samozřejmě se nemusí jednat jen o čerstvě zamilované, ale také páry, kteří spolu již nějakou dobu žijí…
ČichavciKaždý zamilovaný pár, který tuto sobotu, tedy 12. února, do Zoo Ostrava zavítá, zaplatí vstup pouze za jednu osobu.

Dovolujeme si ale upozornit, že zvýhodněné vstupné bude platit pro páry, které si zakoupí vstupenku v den akce u vstupu do zoo! Za předem nakoupené online vstupenky pro obě osoby nebudeme vracet peníze.
 
Zoo Ostrava je v únoru otevřena o hodinu méně než obvykle (z důvodu úsporných opatření): areál se uzavírá v 16 hodin, pokladny a pavilony v 15 hodin. Stále platí mimosezónní zlevněné vstupné.
 


 
Zoologická zahrada a botanický park Ostrava – příroda na dosah

Zoologická zahrada a botanický park Ostrava – příroda na dosah

Zoologická zahrada Ostrava byla založena v roce 1951. V současné době chová na zhruba 100 ha přes 435 druhů zvířat ve více než 4000 jedincích. Novinkou a nejen architektonickou zajímavostí je Voliéra La Pampa Voliéra La Pampa – největší průchozí voliéra v Zoo Ostrava.

Další aktuality