Úvod > Aktuality > Prožijte pohádku plzeňské hotelové noci
Prožijte pohádku plzeňské hotelové noci
"> "> "> "> "> "> "> "> ">
Životní styl

Prožijte pohádku plzeňské hotelové noci

  • Vydáno17. ledna 2022
Chcete přátele pozvat na návštěvu do Plzně? Dlouho plánujete cestu do západočeské metropole a zatím nebyla příležitost? O víkendu 21.-23. ledna 2022 se konají první Plzeňské hotelové noci a vy se můžete v sedmnácti plzeňských hotelech a penzionech ubytovat za zvýhodněné ceny. Jako bonus se zdarma podíváte do Loosových interiérů, Západočeské galerie v Plzni, Pivovarského muzea, muzea Patton Memorial Pilsen a se slevou na prohlídku plzeňského pivovaru.
hotelChystáte se do Plzně a nemůžete se rozhodnout, kde se ubytovat? Využijte výhodných nabídek doplněných o zajímavý doprovodný program. Spolu s hoteliéry pro vás organizátoři připravili první ročník Plzeňských hotelových nocí a zvou vás na pohodový víkendový pobyt či unikátní gastronomické zážitky. Vyberte si jeden ze 17 hotelů a využijte také zvýhodněných nebo volných vstupů do turistických cílů, které jsou součástí balíčků. A pokud bydlíte v Plzni a okolí, staňte se turisty ve svém vlastním městě a zažijte ho trochu jinak, třeba si dopřejte degustační menu v některém z hotelů. Nebo pozvěte své přátele a ubytujte je v jednom z hotelů.

wellnessAkce se koná ve třech termínech: od 21. do 23. ledna; od 25. do 27. února a od 25. do 27. března 2022. Dopřejte si dlouho odkládaný výlet do Plzně a využijte speciálních balíčků hotelů v rámci Plzeňských hotelových nocí. Máte na výběr z hotelů v samotném srdci města nebo těch v klidnějších lokalitách blízko přírodě. Milovníci wellness i sportu si mohou vybírat hned z několika hotelů, které vyhoví jejich požadavkům. Pojedete-li do Plzně vlakem, ubytujete se snadno blízko nádraží, pokud vyrazíte autem, zaparkujete snadno přímo u hotelu.
 

Na jaké zážitky se k pobytovým balíčkům můžete těšit?

hotel večeřeAť už se rozhodnete v Plzni strávit jednu noc nebo celý víkend, bude pro vás kromě pohodlné postele a bohaté snídaně připraveno spoustu benefitů. Večeře o několika chodech, lahev vína nebo káva a dezert, hodinka tenisu či odpočinek ve wellness a mnoho dalšího. Využít můžete i slevu na útratu v hotelové restauraci a prohlédnout si čtyřhvězdičkový hotel v centru či pivovar Purkmistr. Doplňkové služby se liší v závislosti na nabídce zapojených hotelů.

plzeňSoučástí balíčků s ubytováním jsou poukázky na 25% slevu na prohlídku Plzeňského Prazdroje a volný vstup do Loosových interiérů, muzea Patton Memorial Pilsen, Pivovarského muzea a Západočeské galerie v Plzni.

Rádi zkoušíte nové chutě, nebo jste zkrátka pyšnými jedlíky? Ostýcháte se nahlédnout do hotelových restaurací a objednat si slavnostní večeři o několika chodech? Několik hotelů si pro vás připravilo speciální menu, které váš večer povznese na jinou úroveň. Dopřejte svým chuťovým pohárkům nevšední zážitek! Zvýhodněná degustační menu a večeře v rámci Plzeňských hotelových nocí lze zakoupit i samostatně.
Primavera Hotel & Congress centre

Primavera Hotel & Congress centre

Moderní čtyřhvězdičkový hotel v Plzni s 94 klimatizovanými pokoji (celkem 240 lůžek), restaurací s venkovní terasou, vinárnou – barem a reprezentativním víceúčelovým kongresovým centrem se sály různé kapacity. Parkovací stání pro 100 aut a 3 busy v areálu.

Restaurace U Salzmannů v Plzni

Restaurace U Salzmannů v Plzni

Zveme vás k návštěvě nejstarší plzeňské pivnice, jejíž historie sahá až do 17. století.

Pivovarský dvůr Purkmistr v Plzni

Pivovarský dvůr Purkmistr v Plzni

Pivo patří k nejstarším nápojům, které lidstvo zná... Přijďte ho ochutnat a dozvědět se, jak se pivo vaří a spoustu zajímavých informací z historie do Pivovarského dvora Purkmistr v Plzni.

Vienna House Easy Pilsen

Vienna House Easy Pilsen

Poznejte Plzeň, hlavní město českého piva. Pro objevování krás historického centra města je Vienna House Easy ideálním výchozím bodem. Světoznámý pivovar Plzeňský Prazdroj se nachází přímo naproti hotelu a za několik minut chůze se dostanete do centra města.

Hotel Ibis Plzeň

Hotel Ibis Plzeň

Oáza klidu a odpočinku či ideální místo pro obchodní setkání v důležité plzeňské obchodní zóně Borská pole. U nás naleznete zasloužený odpočinek, komfort a potřebné zázemí pro váš pobyt v Plzni.

Hotel Panorama – romantika a relaxace v Plzni

Hotel Panorama – romantika a relaxace v Plzni

Hotel nabízí možnost vidět srdce západních Čech – Plzeň – jak na dlani a strávit zde nezapomenutelné chvíle ve dvou. Hotel Panorama v Plzni nedaleko centra města nabízí v klidné lokalitě u parku s jezírkem 27 pokojů.