Úvod > Aktuality > Prožijte Vánoce s Muzeem Karla Zemana
Prožijte Vánoce s Muzeem Karla Zemana
"> "> V prosinci nabízí Muzeum Karla Zemana možnost nákupu dárkových vstupenek a zážitkových balícku "> Prožijte advent a Vánoce s Muzeem Karla Zemana "> O každém z adventních víkendu naleznete v Muzeu Karla Zemana adventní kreativní dílny a workshopy
Kultura

Prožijte Vánoce s Muzeem Karla Zemana

  • Vydáno21. prosince 2018
V Muzeu Karla Zemana na nic nečeká a dárky naděluje během celého prosince. Až do 31. 12. dostane ke vstupenkám do muzea každý návštěvník možnost užít si projekci jednoho z nejoblíbenějších filmů Karla Zemana Cesty do pravěku zdarma! Od 2. 12. do 23. 12. se promítá každý všední den v 11:00 a ve 13:00, během vánočních svátků od 26. 12. do 28. 12. v 11:00. A to vždy v místnosti Filmohraní naproti expozici přes muzejní dvůr.
Muzeum Karla ZemanaBěhem celého prosince si může každý návštěvník Muzea Karla Zemana užít projekci Cesty do pravěku úplně zdarma. Promítá se každý všední den v 11:00 a ve 13:00 hodin. Rodiny s dětmi jistě potěší nová kreativní dílna, ve které si vyrobí nevšední svítící vánoční přání nejen s motivy z Cesty do pravěku.

Až do 6. 1. 2019 je v poslední místnosti muzejní expozice k prohlédnutí exkluzivní výstava kostýmů a rekvizit z pohádky Čertí brko.

Muzeum je otevřeno každý den od 10 do 19 hodin a kromě 24., 25. a 31. prosince bude otevřeno. Zavíracím dnem je také Nový rok 2019.
Muzeum Karla Zemana v Praze – filmové zázraky na počkání

Muzeum Karla Zemana v Praze – filmové zázraky na počkání

Muzeum Karla Zemana představuje celoživotní dílo světově uznávaného filmového tvůrce a rovněž filmové triky, kterými proslavil českou kinematografii 20. století. Seznámíte se zde s původními Zemanovými nákresy filmových scén, fotodokumentací z realizace filmů a jeho filmovými postupy.