Úvod > Aktuality > Projekt slevové karty Krkonoše Regioncard byl ukončen
Krkonoše u Lucní boudy
"> Krkonoše u Lucní boudy "> Pohled na Velký Šišák "> Na úpatí Snežky
Životní styl

Projekt slevové karty Krkonoše Regioncard byl ukončen

  • Vydáno6. listopadu 2013
Krkonošská slevová karta Krkonoše regioncard fungovala v našich nejvyšších horách rok a půl. Jejím cílem bylo propojit Krkonoše z české i polské strany a zapojit do spolupráce většinu obcí a samospráv v tomto regionu. Cíl projektu se však nepodařilo naplnit a karta, která nabízela přes 250 různých slev, je od 1. listopadu 2013 zrušena.
KrkonošeKrkonoše Regioncard byla první českou regionální kartou hosta, která nabízela širokou škálou výrazných slev u 124 provozovatelů služeb ve 22 městech na české i polské straně Krkonoš. Projekt, který měl do nejvyšších českých hor přilákat více turistů, však již nebude pokračovat.

Důvodem je fakt, že se nepodařilo naplnit základní cíle projektu, kterými bylo zejména větší propojení s obcemi. Regioncard se dostala také do nesouladu s již existujícími lokálními slevovými kartami. Nakonec se ukázalo se, že se karta zaměřila hlavně na postavení svazku v území a informace o podnikatelských subjektech, ale na potřeby měst a obcí nebrala ohled.

V současné době můžete v Krkonoších využít dosud fingující karty, jako například Harrachov Card – kartu, kterou obdržíte při ubytování zdarma, ŠpindlCard – slevovou kartu volnočasových aktivit ve Špindlerově Mlýně nebo Kartu hosta v Peci pod Sněžkou a Velké Úpě, která poskytuje slevy zde ubytovaným hostům.
 
Krkonošský národní park – kouzelná příroda českých nejvyšších hor

Krkonošský národní park – kouzelná příroda českých nejvyšších hor

Krkonoše jsou nejvyšším pohořím České republiky a patří také k nejstudenějším místům u nás. 17. května roku 1963 tu byl díky výjimečným přírodním hodnotám, rozmanité krajině a bohaté historii založen nejstarší český národní park.

Slevová karta Harrachov Card

Slevová karta Harrachov Card

Město Harrachov nabízí svým návštěvníkům věrnostní kartu, díky které lze ušetřit tisíce korun na vaší dovolené. Kartu s mnoha slevami od permanentek, přes wellness centra, muzea až po návštěvu zoo nebo sklárny, můžete získat zdarma.