Úvod > Aktuality > Projeďte si nové trasy na singltreku pod Smrkem
Projeďte si nové trasy na singltreku pod Smrkem
">
Letní sporty

Projeďte si nové trasy na singltreku pod Smrkem

  • Vydáno25. května 2012
Zveme všechny příznivce horské cyklistiky na slavnostní otevření 2. etapy Singltreku pod Smrkem, které proběhne v sobotu 26. května od 10 do 15 hodin v Novém Městě pod Smrkem hned vedle Singltrek centra, na místním koupališti.
Po slavnostním zahájení se můžete těšit na start známého triatlonu dvojic Novoměstský sršáň, hudební produkci zajistí The Grizzlies a Beatboxer Miras, připraven je program pro děti. Spolu s kmotrami akce, Šárkou a Nikolou Sudovými, se těšíme na viděnou.

Singltrek pod Smrkem neboli síť rekreačních stezek pro cyklisty v lesích Libereckého kraje zaznamenal obrovský úspěch v právě vydaném seznamu nejlepších destinací pro terénní cyklistiku uveřejněného Mezinárodní organizací IMBA (International Mountain Bicycling Association). Tím, že je Singltrek pod Smrkem v tomto seznamu zařazen, stává se vůbec první evropskou mountainbikovou destinací, která toto prestižní ocenění získala. Destinace, které publikovaný seznam obsahuje, byly vybrány za vzor a mohou se díky tomu chlubit značkou kvality IMBA Ride Center. Prestižní ocenění pro Singltrek pod Smrkem bude znamenat celosvětovou propagaci a zvýšený zájem terénních cyklistů z celého světa.
Singltrek pod Smrkem – první síť singltrekových stezek v ČR

Singltrek pod Smrkem – první síť singltrekových stezek v ČR

Singltrek pod Smrkem je první síť singltrekových stezek v ČR navržená pro maximální prožitek z jízdy na kole a s respektem k přírodě. Singltrek respektuje lesní prostředí a dělá vše pro to, aby si široká škála návštěvníků užila jízdu v přírodě.

Další aktuality