Úvod > Aktuality > Prohlédněte si poprvé v historii Britské velvyslanectví v Praze
Den otevrených dverí na Britském velvyslanectví v Praze
"> Den otevrených dverí na Britském velvyslanectví v Praze "> Britském velvyslanectví v Praze se otevre verejnosti poprvé "> Thunovský palác
Kultura

Prohlédněte si poprvé v historii Britské velvyslanectví v Praze

  • Vydáno28. května 2014
V sobotu 31. května od 10.00 do 17.00 hodin otevře Britské velvyslanectví v Praze poprvé své brány veřejnosti.

Poprvé v historii se budete moci podívat do prostor Thunovského paláce, ve kterém velvyslanectví sídlí. Uvidíte místnosti, kde přebývala královna Alžběta II., princ Charles nebo Margaret Thatcherová. Součástí prohlídky bude také neformální piknik v britském stylu v zahradě vevylslanectví, která je ukryta přímo pod Pražským Hradem.

Kromě prohlídky velvyslanectví bude na návštěvníky čekat i bohatý program. Ochutnáte britská jídla a nápoje, uvidíte divadelní představení Prague Shakespeare Company, uslyšíte vystoupení kapely Brouci Band a britského kytaristy Craiga Suttona, zkusíte si minilekce angličtiny i trochu pohybu s koly Brompton i pod vedením instruktorů z fitness centra Holmes Place. Pro děti budou připraveny tvořivé dílny a hry a soutěže o ceny.

Britské velvyslanectví v Praze je zodpovědné za rozvoj a udržování vztahů mezi Spojeným královstvím a Českou republikou.