Úvod > Aktuality > Fotoateliér Seidel v Českém Krumlově zve o víkendu k letnímu focení na plovárně
Fotoateliér Seidel v Českém Krumlově zve o víkendu k letnímu focení na plovárně
"> "> "> "> "> "> "> "> "> ">
Zážitky

Fotoateliér Seidel v Českém Krumlově zve o víkendu k letnímu focení na plovárně

  • Vydáno17. srpna 2022
Od 20. do 21. srpna 2022 nabízí Museum Fotoateliér Seidel v Českém Krumlově fotografování na „krumlovské plovárně“. Přijďte se vyfotografovat v „dobových“ plaveckých či námořnických oděvech s kruhem, pádlem či bidlem! A žádný strach – plavky od Seidelů sluší každému!
SeidelPřijďte se vyfotografovat v „dobových“ plaveckých či námořnických oděvech s kruhem, pádlem či bidlem! Měšťanská plovárna bývala na Vltavě v parku nedaleko Fotoateliéru Seidel a plavčíkem zde býval Franz Kickinger.

V Seidelově archivu se dochovalo několik snímků plovárny a tak dobové fotografické pozadí s plaveckou školou na velkém plátně vychází z jednoho Seidelova snímku. Muzeum k němu podle dávných fotografií pořídilo i repliky plaveckých oděvů doplněné autentickými rekvizitami a plážovými sedačkami, takže iluze krumlovské plovárny bude dokonalá!

SeidelAkce Na polvárně u Seidelů je určena pro rodiny a skupinky do 5 osob. Fotografování bez prohlídky stojí 390 Kč, každý další snímek: 230 Kč. Fotografování s prohlídkou je za běžné vstupné + 140 Kč. Fotografie v ozdobném rámečku obdržíte do tří týdnů elektronickou formou. Je možné si doobjednat tisky a rámování.

Fotografování je určeno pro skupinky do max. 5 osob. Větší počet rezervací na jedno jméno může být z organizačních důvodů pracovníky muzea zrušen. Máte-li chuť zažít focení ve větším počtu lidí, je možné se domluvit na jakýkoliv termín v roce mimo fotoakce tohoto typu.
Museum Fotoateliér Seidel v Českém Krumlově

Museum Fotoateliér Seidel v Českém Krumlově

Jedinečné místo, kde v 19. století vznikla tradice fotografie, místo, kde se zastavil čas. Odborníci i laici se mohou seznámit s unikátním fotografickým dílem Josefa Seidla a jeho syna Františka, které čítá téměř 140 tisíc skleněných desek i celuloidových negativů.

Další aktuality

29.9.
2022
Podzimní výlovy rybníků 2022

Podzimní výlovy rybníků 2022

Jihočeský kraj | Gurmánská turistika