Úvod > Aktuality > Příznivci plavání si mohou zaplavat s ČPZP v říjnu zdarma
Príznivci plavání si mohou zaplavat s CPZP v ríjnu zdarma
"> Príznivci plavání si mohou zaplavat s CPZP v ríjnu zdarma "> Plavání patrí k nejprirozenejším a zdraví prospešným aktivitám cloveka "> Kompletní seznam plaveckých bazénu najdete na webových stránkách pojištovny
Lázně a wellness

Příznivci plavání si mohou zaplavat s ČPZP v říjnu zdarma

  • Vydáno21. října 2014
Milovníkům koupání a vodních radovánek vychází vstříc Česká průmyslová zdravotní pojišťovna (ČPZP). Svým pojištěncům nabízí plavání zdarma nebo za zlevněné vstupné. Nabídka se vztahuje na 75 bazénů, plaveckých areálů, relaxačních center, městských lázních, akvaparků a sportcenter po celé České republice a do konce října.

PlaváníPlavání patří k nejpřirozenějším a zdraví prospěšným aktivitám člověka. Přináší radost z pohybu, posiluje zdraví, zlepšuje náladu i celkovou kondici. Lidé, kteří se plavání věnují pravidelně, mají lepší pohyblivost celého těla a méně trpí fyzickou a psychickou únavou.

Pro klienty ČPZP je opět zajištěn vstup do vybraných plaveckých bazénů ve vybraných městech a obcích zdarma nebo za zvýhodněnou cenu. Nabídka platí na celý měsíc říjen v zařízeních, se kterými má ČPZP uzavřen smluvní vztah. Pokud jste milovníkem klasických plaveckých bazénů, využít můžete toho, který je nejblíže vašemu bydlišti.

BazénHodinu plavání zdarma mohou využít například držitelé průkazu pojištěnce ČPZP v Aquasvětě Chomutov, v aquaparku Horažďovice, Alžbětiných Lázních v Karlových Varech, Centru vodní zábavy ve Kdyni, Aquaparku Kladno, ve sportovně relaxačním komplexu Wellness Kuřim, SK Motorlet v Praze, Aquaparku Slaný, Aquacentru Teplice, Vyškově, v plaveckém areálu v Děčíně, či v krytém bazénu ve Frenštátě pod Radhoštěm.

Kompletní seznam plaveckých bazénů, kde ČPZP zajistila pro své klienty plavání zadarmo nebo za výhodnější cenu, najdete na webových stránkách pojišťovny.

Centrum vodní zábavy Kdyně s wellness centrem

Centrum vodní zábavy Kdyně s wellness centrem

Nový aquapark je od května 2010 otevřen v Kdyni. Kromě bazénu nabízí svým návštěvníkům i několik vodních atrakcí. Dominantou bazénové části je 60metrový tobogan se silným průtokem vody řízený semaforem.

Aquapark Horažďovice – odpočinek i aktivní vyžití na jednom místě

Aquapark Horažďovice – odpočinek i aktivní vyžití na jednom místě

Zmoženým svalům přijde vhod výřivka a teplé masážní proudy, ti aktivnější si mohou zaplavat v bazénu, vyzkoušet tobogán dlouhý 62 m, dětský bazének s 2 skluzavkami, masážními tryskami pro děti a pirátskou loď, perličkovou lázeň nebo divokou řeku, vzduchový rošt a protiproud.

Aquapark Vyškov – vodní hrátky po celý rok

Aquapark Vyškov – vodní hrátky po celý rok

Vyškovský aquapark se skládá ze dvou samostatných částí – krytého plaveckého areálu a venkovního – letního plaveckého areálu. Užijete si zde koupání, relaxaci, zábavu i adrenalin na tobogánech po celý rok.

Aquasvět Chomutov

Aquasvět Chomutov

Radost z vody v oddychovém a relaxačním centru Aquasvět v Chomutově přináší bazén s velkým množství různých vodních atrakcí.

SK Motorlet Praha – plavecký bazén, posilovna a wellnes centrum

SK Motorlet Praha – plavecký bazén, posilovna a wellnes centrum

V areálu Motorlet je kromě plaveckého bazénu a sportovní haly sídlo společnosti Fitness Station, která provozuje posilovnu, aerobic a cycling, a Wellness Centrum Radlice, které provozuje vacustudio, kryosaunu, solární studio a cvičení pilates. Přiďte si zacvičit a zaplavat!

Aquapark Děčín – sportovní komplex s termální vodou

Aquapark Děčín – sportovní komplex s termální vodou

Aquapark Děčín je jedním z nejmodernějších rekreačně-sportovních komplexů s termální vodou v České republice. Zahrnuje krytou a venkovní část, dva kurty na plážový volejbal a dva streetbalové kurty. Díky termální vodě je možno využívat jeden venkovní bazén celoročně.

Alžbětiny lázně v Karlových Varech

Alžbětiny lázně v Karlových Varech

Přijďte se odreagovat a udělat něco pro své zdraví do Alžbětiných lázních, jedné z nejkrásnějších architektonických dominant Karlových Varů. Lázně byly založeny roku 1906 a pojmenovány po císařovně Elizabetě – Sissi.

Aquacentrum Teplice – plavecký areál  s termální vodou

Aquacentrum Teplice – plavecký areál s termální vodou

Aquacentrum Teplice prošlo nedávno rekonstrukcí a areál se přemění na Dětský svět s moderními atrakcemi a 25 m plavecký bazén. Nechybí ani možnost venkovního slunění.

Sportovně relaxační komplex Wellness Kuřim

Sportovně relaxační komplex Wellness Kuřim

Pro ty, kdo rádi sportují, pro milovníky vodních atrakcí, pro všechny, kteří chtějí relaxovat a pečovat o své zdraví a krásu, jednoduše pro každého, kdo chce strávit volný čas v příjemném prostředí, je tu nový sportovně relaxační komplex Wellness Kuřim, kde se nudit rozhodně nebudete.