Úvod > Aktuality > Na hradě Seeberg proběhne Svatojánská noc
Na hradě Seeberg proběhne Svatojánská noc
"> ">
Památky

Na hradě Seeberg proběhne Svatojánská noc

  • Vydáno13. června 2019
V sobotu 15. 6. 2019 od 16:00 hodin proběhne na hradě Seeberg „Svatojánská noc“ – program plný her pro děti. Dětští návštěvníci se mohou těšit na dobrodružné putování za pokladem svatojánské noci. Pro všechny účastníky bude po splnění všech úkolů připravena sladká odměna a opékání buřtů u svatojánského ohně.
SeebergPřijďte navštívit hrad Seeberg, často nazývaný Ostroh. Najdete jej několik kilometrů západně od Františkových Lázní. V sobotu 15. 6. 2019 od 16:00 hodin si hrad užijí především děti - pro ně zde bude připraven program s názvem "Svatojánská noc". Děti se vydají na dobrodružné putování za pokladem svatojánské noci. Pro všechny účastníky bude po splnění všech úkolů připravena sladká odměna a opékání buřtů u svatojánského ohně. Vstupné na program stojí 50 Kč, v případě nepříznivého počasí budou soutěže probíhat uvnitř hradu.

Nejmenší návštavníci se mohou zúčastnit také speciální soutěže o nejkrásnějšího skřítka – děti, které přijdou v kostýmu skřítka, budou mít šanci vyhrát věcné ceny. Sobotní noci budou mít rodiče s dětmi jedinečnou možnost přenocovat přímo na hradě Seebergu. Máte-li rádi dobrodružství, postavte si stan na hradní zahradě. Na hradní stanování je z kapacitních důvodů však nutná rezervace míst na info@muzeumfl.cz.
Hrad Seeberg – Ostroh u Františkových Lázní

Hrad Seeberg – Ostroh u Františkových Lázní

Přijďte navštívit hrad Seeberg, často nazývaný Ostroh. Najdete jej několik kilometrů západně od Františkových Lázní. Dnešní podobu hradu tvoří románský a gotický palác, které doplňuje renesanční křídlo s krásnou arkádovou chodbou. Zajímavý zážitek nabízí i vstup do sklepních prostor hradu.