Úvod > Aktuality > Připravte dětem na Den Dětí moře zábavy v Aquapalace Praha!
Aquapalace Praha je skvelým místem, jak detem doprát dovádivé a dobrodružné odpoledne
"> Aquapalace Praha je skvelým místem, jak detem doprát dovádivé a dobrodružné odpoledne "> Pripravte detem more zábavy v Aquapalace Praha! "> Na Den detí mají všichni milovníci vodních radovánek do 150 cm výšky navíc vstup zcela zdarma
Letní sporty

Připravte dětem na Den Dětí moře zábavy v Aquapalace Praha!

  • Vydáno29. května 2019
Den dětí je bezesporu jedním z nejoblíbenějších dní v roce každého dítěte. Aquapalace Praha pro děti v jejich sváteční den připravil den plný zábavy. Čeká zde na ně Vodní svět se třemi paláci plnými čisté a teplé vody, skluzavkami, tobogany a prolézačkami! Skvělá zábava, hry, soutěže, nové atrakce a speciální akce. Udělejte radost sobě a svým blízkým a přijeďte si užít 1. a 2. června 2019 nejbáječnější oslavu Dne dětí!

Den dětí v Aquapalace plný zábavy

Aquapalace Praha – Vodní svět

Na Den dětí panuje veselá nálada, děti se těší na dárky a šťastné chvíle plné  zábavy a legrace strávené společně s rodiči a dalšími příbuznými.

Aquapalace Praha je skvělým místem, jak dětem dopřát dovádivé a dobrodružné zážitky, na které budou vzpomínat ještě hodně dlouho. Po celý víkend se pak děti mohou těšit na vodní zábavu i netradiční disciplíny a navíc pohádkové animace..

Největší aquapark v Česku Aquapalace, oblíbený především velkým počtem tobogánů a skluzavek, které jsou skvělou a vyhledávanou zábavou pro všechny věkové kategorie návštěvníků, od malých a krátkých tobogánů pro nejmenší, přes adrenalinové zážitky na oblíbeném SpaceBowl, temném Twisteru, jízdě na speciálních pneumatikách v bláznivém CrazyTube, prudké jízdě na Kamikaze, a rekordně dlouhém Canyonu, který pokračuje Divokou řekou – to vše můžete svým dětem dopřát k jejich svátku.

AquapalacePokud se již nemůžete dočkat léta a dnů strávených ve vlnách, v Aquapalace je pro vás připraveno mořské vlnobití každou půlhodinu, takže si užijete opravdovou zábavu jako v přímořském letovisku. Pro všechny rodiče je navíc dobrou zprávou, že jsou nachystány skvělé animační programy, kde se děti zabaví soutěžemi o drobné ceny, a dospělí tak mohou mezitím odpočívat v Saunovém světě. Výhodou je pro rodiče nezávislost na počasí, jelikož voda má stálou teplotu 29°C, takže plánovaný výlet v žádném případě nemohou narušit nepříznivé podmínky nebo přeháňky.

V Paláci pokladů najdete vrak pirátské lodi, vodní hřiště se skluzavkou, ale také brouzdaliště a nové vodní atrakce, na kterých si mohou i zasoutěžit během speciálních animací. Banán, Saturn, šlapací Aquapaddlery, chození po vodě v kouli (neboli aquazorbing), vodní pólo nebo fotbálek zaručí, že se děti nebudou nudit, ani když v aquaparku stráví celý den a třeba se zrovna nevyvede počasí.
 

Jak do Aquapalace?

Do Aquapalace Praha se snadno a rychle se dostanete Aquabusem. Tato linka jezdí denně zdarma na trase Opatov (zastávka metra „C“) – Aquapalace Praha a zpět. Pro ty, kteří přijedou do aquaparku autem je parkování zdarma.

Aquapark Čestlice – Aquapalace Praha

Aquapark Čestlice – Aquapalace Praha

Chcete si užít den plný sportu, zábavy a relaxace? Navštivte s rodinou, přáteli či kolegy největší aquapark ve střední Evropě – aquapark Čestlice – s nabídkou úžasného vodního světa a saun, nádherného SPA a moderního fitness. Ve vodním světě vás čeká spousta zábavy ve třech tématických palácích.

Spa – Wellness centrum Aquapalace Praha

Spa – Wellness centrum Aquapalace Praha

Dopřejte svému tělu hojivé doteky přírodních procedur a nechte o sebe pečovat špičkové profesionály v oboru péče o tělo. Ve spa – wellness centru Aquapalace Praha si můžete vybrat z mnoha regeneračních procesů, které probudí vaše tělo z únavy.

Aquapalace Hotel Prague

Aquapalace Hotel Prague

Aquapalace Hotel Prague je vyhledávaným cílem pro rodiny s dětmi. Je přímo propojen s největším krytým Vodním světem ve střední Evropě (Aquapark Čestlice) a nabízí mnoho možností zábavy i relaxace pro děti i dospělé. Součástí Vodního světa je jedinečný Saunový svět a wellness centrum.

Další aktuality