Úvod > Aktuality > Přileťte s dětmi osídlit jejich vlastní planetu!
Prilette s detmi osídlit jejich vlastní planetu!
"> Prilette s detmi osídlit jejich vlastní planetu! "> Pokud budete chtít na veletrhu Detská planeta v klidu nakoupit treba vánocní dárky, mužete využít služeb detského koutku "> Již tradicne se na Výstavišti v pražských Holešovicích koná veletrh hracek, her a detských potreb
Zážitky

Přileťte s dětmi osídlit jejich vlastní planetu!

  • Vydáno30. října 2013
Již tradičně se na Výstavišti v pražských Holešovicích koná veletrh hraček, her a dětských potřeb. Ten letošní probíhá v termínu od čtvrtka 31. 10. do neděle 3. 11. 2013 pod názvem Dětská planeta 2013. Můžete zde nakoupit vánoční dárky za skvělé veletržní ceny a zároveň si vaše děti užijí skvělou zábavu, protože si na své planetě budou moci hrát, hrát a hrát, seč jim budou síly stačit.
MedvídciVeletrh Dětská planeta nabídne také nové Aktivity special, samozřejmě zde bude k nákupu i Lego a prvně si na veletrhu můžete zakoupit i Monopoly Empire, které zde budou mít svoji veletržní premiéru. Igráčka si tady můžete nejen koupit, ale také si budete moci bílého Igráčka nazdobit podle své vlastní fantazie v Igráčkově kreativní dílničce. V dílničce bude k dispozici zdobící materiál a to různé barvičky, fixy, plstě a filcy, také třpytky, peříčka atd. U dílničky jsou samozřejmě hostesky, které pomohou dětem Igráčka ozdobit nebo jim dají rady, jak se kterým materiálem zacházet. Také si můžete zasoutěžit s Barbie či Spidermanem, udělat si hezkou fotku a nechat si namalovat hezký obličej ve stylu Barbie.

Super bude páteční diskotéka i balónková a bublinková show s nekonečně dlouhými bublinami od profesionálního bublináře. Součástí expozice bude také bublinový workshop, kde si zájemci budou moci sami tvoření bublin vyzkoušet. Plná zábavy bude rozhodně sobota. Spousty zábavy zažijete na Pokémon turnaji, kde vám poradí jak na hru a také půjčí karty a provedou vás vaším prvním turnajem o super ceny.
 
Diamond CatsVšechny Petšopačky zajisté nadchne nová Littlest Pet Shop show, na které se budou cítit jako opravdové hvězdy. Na letošním ročníku této famózní show vystoupí Superstar Sabina Křováková, dívčí skupina Diamond Cats, Fighters Cheerleaders, artisté ciskusu Jo-Joo, uslyšíte mluvícího papouška a uvidíte i tančícího poníka. Holčičkám se bude líbit stylová My Little Pony show a soutěže s novou Equestria girl, kde se mohou nechat vyfotit v kabrioletu i se bavit ve škole pro modelky, vytvořit si vlastní masku podle známé panenky či si připnout do vlasů pramínky jako má právě Equestria girl. Pokud sníte o povolání modelky, krásná Eliška Bučková, Česká Miss 2008, vám poradí jak na to.

A pozor, po 4 letech je tady opět Monopoly turnaj. V neděli, 3. listopadu 2013 se do jedinečného Monopoly turnaje může zapojit celá rodina. Na vítěze čekají lákavé ceny. Hlavní cenou je výlet pro dva do New Yorku na Empire State Building!

Igráčkova dílničkaSouběžně zde bude probíhat také veletrh hracích konzolí a počítačových her pod názvem Hray!Expo, zaměřený nejen na fandy počítačů a náctileté návštěvníky. Rozhodně nebude chybět grand finále soutěže v PC hrách BenQ Grunex Challenge, které mělo v loňském roce mimořádný úspěch.

Pokud budete chtít na veletrhu Dětská planeta v klidu nakoupit třeba vánoční dárky, můžete využít služeb dětského koutku. Mezi hromadou hraček, klouzaček a další zábavy se bude vašim dětem líbit, postarají se o ně profesionálové a vy si nerušeně můžete prohlédnout nabídku hraček a her. Pro rodiče těch nejmenších návštěvníků bude k dispozici i kojenecký koutek, kde sice nebude možné děti nechat na hlídání, ale za to si je zde budou moci v klidu přebalit, nakrmit a podobně.

Základní vstupné na veletrh je 150 Kč, vstupné pro děti do 3 let je zdarma, děti od 3 do 15 let zaplatí 50 Kč. Rodinné vstupné (2 dospělí + 2 děti) vyjde na 300 Kč. Otevírací doba veletrhu je čtvrtek a pátek od 10 do 18 hodin, sobota od 9 do 18 hodin, neděle od 9 do 16 hodin.
Křižíkova fontána v Praze

Křižíkova fontána v Praze

Křižíkova světelná fontána navržená slavným českým elektrotechnikem Františkem Křižíkem byla poprvé spuštěna 24. května roku 1891 u příležitosti Jubilejní zemské výstavy a rekonstruována v nové podobě pro Všeobecnou československou výstavu konanou v roce 1991.