Úvod > Aktuality > Aquacentrum v Bohumíně zve děti za samé jedničky zdarma, skvělý program připravilo i zdejší kino
Prijdte za vysvedcení zdarma do aquacentra i kina
"> Prijdte za vysvedcení zdarma do aquacentra i kina "> Aquacentrum v Bohumíne opet myslí na jednickáre "> Jednickári nebudou platit vstupné
Zážitky

Aquacentrum v Bohumíně zve děti za samé jedničky zdarma, skvělý program připravilo i zdejší kino

  • Vydáno31. ledna 2020
Aquacentrum Bospor potěší všechny milovníky plavání! Akce s podtitulem „Za samé jedničky zdarma do bazénu“ má ve městě několikaletou tradici a je mezi školáky oblíbená. Jedničkáři si budou moci užít bazény, tobogán, masážní lavice i vířivku zcela zdarma. Na bohumínské školáky myslelo i zdejší kino. Dětem bude o víkendu věnováno mimořádné promítání pohádek i pohádkový muzikál
BohumínAkce platí v Aquacentru Bohumín pouze v pátek 31. ledna od 10:00 do 21:00 hodin. Zapojit se do ní mohou žáci základních škol nejen z Bohumína, ale také z okolních měst. Je to dárek pro ty, kteří měli na pololetním vysvědčení samé jedničky.

Stačí, když na pokladně bazénu v pátek 31. ledna předloží pololetní vysvědčení se samými jedničkami. Užít si pak mohou vnitřní plavecký bazén, průplavový venkovně-vnitřní bazén, 45metrový tobogán, masážní lavice a trysky i vířivku.

pohádka Zakleté pírkoNa bohumínské školáky myslelo i zdejší kino. To v pátek 31. ledna a v sobotu 1. února pořádá mimořádné promítání pro dětské diváky. V pátek se od 10 hodin bude v místním kinosále promítat nová česká pohádka Zakleté pírko z režisérského pera Zdeňka Trošky. Roli vodníka si v ní střihl komik Lukáš Pavlásek. Od 16 hodin tady odstartuje Dr. Dolittle - příběh veterináře, který si rozumí více se zvířaty než s lidmi.

Ledové království 2sobotu 1. února od 10 hodin přijde na řadu animovaná rodinná komedie Tlapková patrola: Vždy ve střehu a od 16 hodin si pak děti budou moci za zvýhodněnou cenu opět užít pokračování animovaného příběhu Ledové království 2 o královně Else s kouzelnou mocí.
 
neděli 2. února v 10 hodin láká kulturní agentura K3 Bohumín do kina na veselou hudební pohádku nazvanou Zvířátka a loupežníci. Téma známé pohádky bratří Grimmů o statečných zvířátcích ztvární Divadlo Kapsa Andělská Hora. V příběhu kozlík, čuník a kočička pomohou vyhnat z chaloupky loupežníky a vrátit ji Kordulce, která zloduchům musela sloužit. Pohádka je koncipována jako malý muzikál, takže děti i dospělí si mohou s herci i zazpívat.
 
Sportovní hala v Bohumíně

Sportovní hala v Bohumíně

Bohumínská hala nabízí sportovcům nově čtyři hřiště – tenisový kurt, dvě sportoviště pro sálové sporty a také sportovní sál pro badminton, zumbu či aerobik.

Aquacentrum Bohumín

Aquacentrum Bohumín

Koupání, uvolnění těla i mysli ve sportovním centru Bospor, které nabízí relaxaci a aktivity pro volný čas.

Bohumínská stezka za ekopokladem

Bohumínská stezka za ekopokladem

Bohumínská stezka za ekopokladem je situována v parku Petra Bezruče a jeho bezprostředním okolí. Provede vás kolem největších bohumínských atrakcí. Na stezce je 10 stanovišť s ekologickými tématy pro děti. Děti zde samy řeší úkoly a za správná řešení získají v infocentru odměnu.