Úvod > Aktuality > Přijďte si zabruslit pod střechou v Europarku Praha

Přijďte si zabruslit pod střechou v Europarku Praha

Vydáno 13. ledna 2018 Zimní sporty
Všichni malí i velcí bruslaři si mohou užít unikátní kluziště s pravým ledem přímo uprostřed obchodního centra – v teple, pod střechou a zdarma. Tentokrát kluziště a doprovodný program připomíná legendárního koníka My Little Pony a úspěšný seriál, který o něm byl natočen, a také akční film Transformers s jeho hrdiny. Zabruslit si bude možné od 13. ledna do 28. února 2018.
EuroparkEuropark v pražských Štěrboholech otevřel ledovou plochu, na které si můžete zabruslit zcela zdarma a navíc s mnoha dalšími výhodami - v teple, pod střechou a s lákavými cenami věrnostního programu! Kluziště je otevřeno denně od od 9 do 21 hodin (přestávky od 12 do 13 hodin a od 16 do 17 hodin. Zapůjčení bruslí stojí 20 Kč na hodinu oproti vratné záloze 1000 Kč za jeden pár. Podmínkou pro vpuštění na led jsou rukavice.

Pro pravidelné bruslaře je opět připraven věrnostní program s lákavými cenami přes 100 000 Kč. Stačí se zaregistrovat při první návštěvě a sbírat body do věrnostní karty. Vyhrát můžete 1 ze 3 balíčků pro celou rodinu: 1 noc v Aquapalace hotel Praha vč. dvou dnů zábavy ve vodním světě a 5000 Kč v peněžních poukázkách na nákupy v Europarku.

bruslení europarkPrvní krůčky na ledě nebývají snadné, a proto jsou každou středu od 13 do 15 hodin pro vás připraveni instruktoři ve školičce bruslení. Registrovat se můžete zcela bezplatně v půjčovně bruslí.

Slavnostní otevření ledové plochy se uskuteční v sobotu 13. ledna od 14 do 16 hodin, akci moderuje Zorka Hejdová. Těšit se můžete na zábavné soutěže o skvělé výhry i kreativní workshopy.

Další aktuality