Úvod > Aktuality > Přijďte si zabruslit pod střechou v Europarku Praha

Přijďte si zabruslit pod střechou v Europarku Praha

Vydáno 16. ledna 2019 Zimní sporty
Všichni malí i velcí bruslaři si mohou užít unikátní kluziště s pravým ledem přímo uprostřed obchodního centra – v teple, pod střechou a zdarma. Ledová plocha pro vás otevře v pátek 18. ledna a opět přinese mnoho legrace, zábavy, soutěží a výher. Tentokrát budou jejími hlavními maskoty prasátka Peppa a Tomík. Zabruslit si bude možné od 18. ledna do 2. března 2019.
EuroparkEuropark v pražských Štěrboholech otevře v pátek 18. ledna ledovou plochu, na které si můžete zabruslit zcela zdarma a navíc s mnoha dalšími výhodami - v teple, pod střechou a s lákavými cenami věrnostního programu! Kluziště je otevřeno denně od od 9 do 21 hodin (přestávky od 12 do 13 hodin a od 16 do 17 hodin. Zapůjčení bruslí stojí 20 Kč na hodinu oproti vratné záloze 1000 Kč za jeden pár. Podmínkou pro vpuštění na led jsou rukavice.

Pro pravidelné bruslaře je opět připraven věrnostní program s lákavými cenami. Stačí se zaregistrovat při první návštěvě a sbírat body do věrnostní karty. Vyhrát můžete 15 000, 10 000 a 5 000 Kč v peněžních poukázkách na nákupy v Europarku a Velkou super párty Lollipop.

bruslení europarkPrvní krůčky na ledě nebývají snadné, a proto jsou každou středu od 13 do 15 hodin pro vás připraveni instruktoři ve školičce bruslení. Registrovat se můžete zcela bezplatně v půjčovně bruslí.

Chybět nebude ani bezplatný fotokoutek s maskoty Peppou a Tomíkem.
Bruslení uprostřed obchodního centra Europark

Bruslení uprostřed obchodního centra Europark

I letos jsou zimní měsíce v Europarku ve znamení bruslí a ledu uvnitř obchodního centra – v teple, suchu a pod střechou. Ledová plocha od 18. ledna opět přinese mnoho legrace, zábavy, soutěží a výher. Letošní bruslařská sezóna je ve znamení nového filmu Ledové království II.