Úvod > Aktuality > Přijďte si s dětmi zabruslit pod střechou v Europarku Praha
Zimní sporty

Přijďte si s dětmi zabruslit pod střechou v Europarku Praha

  • Vydáno3. února 2020
Všichni malí i velcí bruslaři si mohou užít unikátní kluziště s pravým ledem přímo uprostřed obchodního centra – v teple, pod střechou a zdarma. Ledová plocha letos opět přináší mnoho legrace, zábavy, soutěží a výher. Letošní bruslařská sezóna je od 23. ledna do 8. března 2020 ve znamení nového filmu Ledové království II.
EuroparkEuropark v pražských Štěrboholech otevřel koncem ledna ledovou plochu, na které si můžete zabruslit zcela zdarma a navíc s mnoha dalšími výhodami – v teple, pod střechou a s lákavými cenami věrnostního programu! Kluziště je otevřeno denně od od 9 do 21 hodin (přestávky od 12 do 13 hodin a od 16 do 17 hodin. Zapůjčení bruslí stojí 20 Kč na hodinu oproti vratné záloze 1000 Kč za jeden pár. Podmínkou pro vpuštění na led jsou rukavice.

Pro pravidelné bruslaře je opět připraven věrnostní program s lákavými cenami. Stačí se zaregistrovat při první návštěvě a sbírat body do věrnostní karty. Vyhrát můžete 10 000 Kč v peněžních poukázkách na nákupy v Europarku a Velkou super párty Lollipop.

bruslení europarkPrvní krůčky na ledě nebývají snadné, a proto jsou každou středu od 13 do 15 hodin pro vás připraveni instruktoři ve školičce bruslení. Registrovat se můžete zcela bezplatně v půjčovně bruslí. Nechybí ani bezplatný fotokoutek a herní a odpočinková zóna, ve které se bude promítat film Ledové království I.

V sobotu 8. února od 14 hodin na děti čeká speciální program. Těšit se mohou na soutěže na ledě i mimo led o super ceny, malování na obličej, barvení vlasů a tvořivé workshopy: slož obří puzzle, postav pyramidu z džusů Relax nebo projdi obří bludiště. K dispozici bude také půjčovna kostýmů, která bude otevřena v čase od 14 do 16 hodin. Kostýmy si lze půjčit oproti záloze 1000 Kč.

Další aktuality

Tipy na víkend v Praze a okolí

V Praze a okolí se pořád něco děje! Hledáte kulturní akce na víkend a zajímavé výlety a novinky? Máme pro vás spousty kulturních a volnočasových akcí v Praze a okolí. Stačí si vybrat a vyrazit na výlet za zábavou i poznáním.
Praha | Zážitky

Rostlinné symboly Vánoc a adventu – z domova i z tropických krajin

V neděli 27. listopadu zapálíme první svíci na adventním věnci a zahájíme tím krásný předvánoční čas. K adventu i Vánocům patří už tradičně řada symbolů z rostlinné říše. Kromě vánočního stromečku naše domovy zdobí větvičky barborek, jmelí a za oknem rozkvétá brambořík. K vánoční výzdobě patří i řada tropických rostlin, například vánoční hvězda neboli pryšec překrásný, obrovské květy hvězdníku nebo vánoční kaktus. S mnoha těmito rostlinami se můžete setkat i při návštěvě trojské botanické zahrady. Víte, proč některé rostliny symbolizují právě čas adventu a Vánoc? Odkud zejména ty tropické pocházejí? A na co si při jejich pěstování dát pozor? Kromě seznámení s krásnými rostlinami nabízí Botanická zahrada Praha v letošním roce i originální vánoční dárky.
Praha | Příroda

Výstava Vánoce v Betlémské kapli ukáže krásu papírových betlémů a ozdob

V podzemních prostorách Betlémské kaple se opět otevře již tradiční vánoční výstava, která potrvá od 26. listopadu 2022 až do 2. 1. 2023. Tématem letošní výstavy jsou papírové vystřihovací betlémy. Výstava probíhá denně, vždy od 9:00 do 18:00 hodin.
Praha | Kultura

10 tipů, jak si užít Mikuláše v Praze

Mikulášské jízdy, Čerty na Čertovce, venkovní bruslení, Ježíškovu cestu a další zajímavé akce si můžete užít začátkem prosince, kdy bude městem opět chodit svatý Mikuláš se svou družinou. Přehled nejlepších akcí vám přináší Kudy z nudy.
Praha | Zážitky