Úvod > Aktuality > Přijďte si s dětmi zabruslit pod střechou v Europarku Praha
Přijďte si s dětmi zabruslit pod střechou v Europarku Praha
"> "> ">
Zimní sporty

Přijďte si s dětmi zabruslit pod střechou v Europarku Praha

Vydáno 3. února 2020
Všichni malí i velcí bruslaři si mohou užít unikátní kluziště s pravým ledem přímo uprostřed obchodního centra – v teple, pod střechou a zdarma. Ledová plocha letos opět přináší mnoho legrace, zábavy, soutěží a výher. Letošní bruslařská sezóna je od 23. ledna do 8. března 2020 ve znamení nového filmu Ledové království II.
EuroparkEuropark v pražských Štěrboholech otevřel koncem ledna ledovou plochu, na které si můžete zabruslit zcela zdarma a navíc s mnoha dalšími výhodami – v teple, pod střechou a s lákavými cenami věrnostního programu! Kluziště je otevřeno denně od od 9 do 21 hodin (přestávky od 12 do 13 hodin a od 16 do 17 hodin. Zapůjčení bruslí stojí 20 Kč na hodinu oproti vratné záloze 1000 Kč za jeden pár. Podmínkou pro vpuštění na led jsou rukavice.

Pro pravidelné bruslaře je opět připraven věrnostní program s lákavými cenami. Stačí se zaregistrovat při první návštěvě a sbírat body do věrnostní karty. Vyhrát můžete 10 000 Kč v peněžních poukázkách na nákupy v Europarku a Velkou super párty Lollipop.

bruslení europarkPrvní krůčky na ledě nebývají snadné, a proto jsou každou středu od 13 do 15 hodin pro vás připraveni instruktoři ve školičce bruslení. Registrovat se můžete zcela bezplatně v půjčovně bruslí. Nechybí ani bezplatný fotokoutek a herní a odpočinková zóna, ve které se bude promítat film Ledové království I.

V sobotu 8. února od 14 hodin na děti čeká speciální program. Těšit se mohou na soutěže na ledě i mimo led o super ceny, malování na obličej, barvení vlasů a tvořivé workshopy: slož obří puzzle, postav pyramidu z džusů Relax nebo projdi obří bludiště. K dispozici bude také půjčovna kostýmů, která bude otevřena v čase od 14 do 16 hodin. Kostýmy si lze půjčit oproti záloze 1000 Kč.