Úvod > Aktuality > Přijďte si vyzkoušet originální atrakci aquazorbing zdarma v Aquapalace Praha
Prijdte si vyzkoušet originální atrakci aquazorbing zdarma v Aquapalace Praha
Zážitky

Přijďte si vyzkoušet originální atrakci aquazorbing zdarma v Aquapalace Praha

  • Vydáno21. ledna 2010
Chcete si užít den plný sportu, zábavy a relaxace? Pak navštivte největší krytý aquapark v České republice s nabídkou úžasného vodního světa, saun, wellness a fitness. Každý den od 20:00 hodin je zdarma k dispozici pro návštěvníky Vodního světa aquazorbing na 10 minut zcela zdarma. Aquazorbing probíhá vždy v Paláci pokladů vždy v bazénu s vlnobitím. V Paláci relaxace si užijte relaxační místnost Sahara. Tato nejteplejší relaxační místnost imituje beduínskou oázu, kde se můžete vyhřívat na rozpáleném písku a přitom pozorovat nádherné pouštní stavby, např. pyramidy nebo jen relaxovat.
Aquapalace najdete na jižním okraji Prahy v komerční zóně Průhonice-Čestlice. Aquapark zahrnuje tři prostory – Palác vln, Palác dobrodružství a Palác relaxace – s prosklenými střechami a spoustou rostlin, navozujících atmosféru subtropického světa. Všechny interiéry propojuje 350 m dlouhá a příjemně pomalá umělá řeka. 

Pod střechou i venku vás čeká celá řada vodních atrakcí, například relaxační místnost Sahara s vyhřívaným pískem, bazén s umělým vlnobitím, které v pravidelných intervalech připomíná koupání v opravdových mořských vlnách, pro děti ostrov pokladů s vrakem pirátské lodě, možnost potápění do hloubky až 8 metrů, 100 m dlouhá divoká řeka, vířivky, masážní lavice nebo korálový bazén s vestavěnými akvárii s mořskou faunou.

Kdo se rád klouže, ten se může těšit na celkem šest toboganů (ten nejdelší měří 140 m), tři skluzavky a adrenalinovou atrakci spacebowl. Naopak milovníci relaxu, klidu a ticha tu najdou sauny nejrůznějších typů včetně saun finských a římských, k dispozici je rovněž Spa & Wellness centrum, fitness, bary, restaurace a hotel.
 
Více informací:

Chcete si užít den plný sportu, zábavy a relaxace? Navštivte s rodinou, přáteli či kolegy největší aquapark ve střední Evropě s nabídkou úžasného vodního světa a saun, nádherného SPA a moderního fitness. Ve vodním světě vás čeká spousta zábavy ve třech tématických palácích.
Aquapark Čestlice – Aquapalace Praha

Aquapark Čestlice – Aquapalace Praha

Chcete si užít den plný sportu, zábavy a relaxace? Navštivte s rodinou, přáteli či kolegy největší aquapark ve střední Evropě – aquapark Čestlice – s nabídkou úžasného vodního světa a saun, nádherného SPA a moderního fitness. Ve vodním světě vás čeká spousta zábavy ve třech tématických palácích.

Další aktuality

Jaro v Průhonickém parku láká k vycházkám

Užijte si jaro v plné parádě! Přijedete-li do Průhonického parku čeká vás i na konci dubna krásná vycházka. Základní okruh nejzajímavějšími partiemi parku je zajímavý celoročně, prochází pod Alpinem, na Hlavní vyhlídku, rozsáhlými lučními podél potoka Botiče, po hrázi rybníka. V dubnu je otevřeno denně od 7:00 do 19:00 hodin a milovníky flory potěší právě kvetoucí rododendrony i jarní Alpinum.
Středočeský kraj | Příroda

Sezóna chřestu je tady! Ten nejčerstvější pořídíte v Hostíně u Vojkovic

V Hostíně u Vojkovic na Mělnicku už vyrostl první letošní chřest! Na velkofarmě seženete „špargl“ od dubna do konce června. Kromě bílého a zeleného chřestu bude v průběhu chřestové sezóny pěstitel nabízet i nové odrůdy – koupíte tu také fialový chřest. Nenechejte si ujít oblíbené Chřestové a spolu s nimi i křenové slavnosti, které se letos uskuteční v sobotu 11. a v neděli 12. května 2024.
Středočeský kraj | Gurmánská turistika

Areál Monínec nabízí sportovní zážitky a spoustu zábavy po celý rok

Středočeský Areál Monínec, který leží jen zhruba hodinu jízdy od hlavního města, nabízí pohodlné ubytování, dobré jídlo, sport od rána do večera, ale také zasloužený odpočinek. A to po celý rok. Najdete jej na Javorové skále 80 km jižně od Prahy na pomezí Středočeského a Jihočeského kraje nedaleko města Sedlec-Prčice.
Středočeský kraj | Letní sporty

Neobjevené skvosty: 10 tipů z regionu Středočeský kraj

Naplánujte si originální dovolenou a objevte Středočeský kraj. Vydejte se za zábavou, poznáním, historií nebo odpočinkem do Památníku Karla Čapka na Staré Huti či za tradičním řemeslem do sklárny Rückl v Nižboru. Objevte zámek Březnice, muzeum Eduarda Štorcha v Lobči nebo prozkoumejte Památník národního útlaku a odboje Panenské Břežany. Do svých plánů na výlety zařaďte i Hornický skanzen Mayrau ve Vinařicích, Památník Vojna coby jediný dochovaný komunistický lágr v Česku anebo si užijte výlet s vůní čerstvě upečeného chleba na Hamousův statek ve Zbečně.
Středočeský kraj | Památky

Do Poděbrad se sjedou klasické italské vozy

Klub Fiat Car Classic srdečně zve veškeré italské vozy do roku výroby 1988 na sobotu 20. dubna 2024 do Poděbrad. Na lázeňské kolonádě bude živo, proběhne zde totiž 24. ročník výstavy vozidel, doplněný o soutěž elegance, dobové recesní převleky, soutěže, orientační jízdu historických vozidel s plněním dovednostních a znalostních úkolů, tombola a mnoho dalšího.
Středočeský kraj | Zážitky

Vydejte se na pochod Krajinou barona Ringhoffera

Patříte mezi příznivce turistiky nebo cyklistiky a hledáte tip na výlet? Vydejte se v sobotu 20. dubna na další ročník turistického pochodu Krajinou barona Ringhoffera ve Velkých Popovicích a okolí s celodenním programem.
Středočeský kraj | Letní sporty

Vychutnejte si vepřové hody v pivovaru Velké Popovice

Chcete zažít atmosféru tradiční vesnické zabijačky? Vydejte se na výlet do minulosti – do doby, kdy k jaru na venkově neodmyslitelně patřila zabijačka, jak ji známe z idylických obrázků Josefa Lady. Jedinečnou příležitost připomenout si autentickou atmosféru, vůně a chutě nabídnou vepřové hody, které se konají v sobotu 20. dubna od 10 do 16 hodin v Pivovaru Velké Popovice nedaleko Prahy.
Středočeský kraj | Gurmánská turistika

Hrady kolem Berounky: vyberete si výlet po souši nebo po vodě?

Berounka je řeka pro pohodáře, kteří nikam nespěchají. Snadno se s ní vypořádají i začátečníci, navíc většinu trasy poplujete nádhernou přírodou, kde civilizace zůstane daleko za vámi. A hlavně: téměř za každou zatáčkou čeká tábořiště a někde v okolí se dozajista skrývá zajímavá památka. K nim se pohodlně dostanou i ti, kteří zvolí pohyb po souši či na kole.
Středočeský kraj | Letní sporty