Úvod > Aktuality > Přijďte si vyzkoušet originální atrakci aquazorbing zdarma v Aquapalace Praha
Zážitky

Přijďte si vyzkoušet originální atrakci aquazorbing zdarma v Aquapalace Praha

  • Vydáno21. ledna 2010
Chcete si užít den plný sportu, zábavy a relaxace? Pak navštivte největší krytý aquapark v České republice s nabídkou úžasného vodního světa, saun, wellness a fitness. Každý den od 20:00 hodin je zdarma k dispozici pro návštěvníky Vodního světa aquazorbing na 10 minut zcela zdarma. Aquazorbing probíhá vždy v Paláci pokladů vždy v bazénu s vlnobitím. V Paláci relaxace si užijte relaxační místnost Sahara. Tato nejteplejší relaxační místnost imituje beduínskou oázu, kde se můžete vyhřívat na rozpáleném písku a přitom pozorovat nádherné pouštní stavby, např. pyramidy nebo jen relaxovat.
Aquapalace najdete na jižním okraji Prahy v komerční zóně Průhonice-Čestlice. Aquapark zahrnuje tři prostory – Palác vln, Palác dobrodružství a Palác relaxace – s prosklenými střechami a spoustou rostlin, navozujících atmosféru subtropického světa. Všechny interiéry propojuje 350 m dlouhá a příjemně pomalá umělá řeka. 

Pod střechou i venku vás čeká celá řada vodních atrakcí, například relaxační místnost Sahara s vyhřívaným pískem, bazén s umělým vlnobitím, které v pravidelných intervalech připomíná koupání v opravdových mořských vlnách, pro děti ostrov pokladů s vrakem pirátské lodě, možnost potápění do hloubky až 8 metrů, 100 m dlouhá divoká řeka, vířivky, masážní lavice nebo korálový bazén s vestavěnými akvárii s mořskou faunou.

Kdo se rád klouže, ten se může těšit na celkem šest toboganů (ten nejdelší měří 140 m), tři skluzavky a adrenalinovou atrakci spacebowl. Naopak milovníci relaxu, klidu a ticha tu najdou sauny nejrůznějších typů včetně saun finských a římských, k dispozici je rovněž Spa & Wellness centrum, fitness, bary, restaurace a hotel.
 
Více informací:

Chcete si užít den plný sportu, zábavy a relaxace? Navštivte s rodinou, přáteli či kolegy největší aquapark ve střední Evropě s nabídkou úžasného vodního světa a saun, nádherného SPA a moderního fitness. Ve vodním světě vás čeká spousta zábavy ve třech tématických palácích.
Aquapark Čestlice – Aquapalace Praha

Aquapark Čestlice – Aquapalace Praha

Chcete si užít den plný sportu, zábavy a relaxace? Navštivte s rodinou, přáteli či kolegy největší aquapark ve střední Evropě – aquapark Čestlice – s nabídkou úžasného vodního světa a saun, nádherného SPA a moderního fitness. Ve vodním světě vás čeká spousta zábavy ve třech tématických palácích.

Další aktuality