Úvod > Aktuality > Přijďte se bát do zoo Ohrada
Přijďte se bát do zoo Ohrada
">

Přijďte se bát do zoo Ohrada

Vydáno 29. října 2019 Příroda
Přijďte se v sobotu 2. listopadu bát do zoo Ohrada u Hluboké nad Vltavou. Potkáte několik čarodějnic, přijďte ve strašidelných kostýmech a nezapomeňte si doma lampión. Celá akce bude ukončena lampiónovým průvodem, který nás vyvede mimo zoo. Strašidly se to v zoo bude hemžit od 14 do 18 hodin.
Strašidelná zooPodvečerní akce plná čarodějnic a strašidelných převleků, to je Strašidelná zoo Ohrada, která se koná v sobotu 2. 11. 2019 od 14 do 18 hodin. V Zoo Hluboká na vás bude čekat několik strašidelných stanovišť a závěrečný lampionový průvod. Na nádvoří zámku Ohrada bude připraven zábavný program.
 

Co dalšího se bude v zoo dít do Vánoc?

vánočně nasvícená zooVánočně nasvícená zoo bude od 6. prosince 2019 do 6. ledna 2020. Přijďte si zkrátit zimní večery do netradičního prostředí. Máte jedinečnou možnost zažít neopakovatelnou atmosféru mezi svými oblíbenými zvířaty. Budete si připadat jako v pohádce a to díky tisícům rozzářených světýlek a barevných efektů, kterými pro vás bude nazdobená část zoo. Využijte v tyto dny prodloužené otevírací doby a přijďte se svými blízkými zažít lehce mrazivou procházku do zoo.

Štědrý den v Zoo se uskuteční klasicky 24. prosince 2019. Napadlo vás někdy zkrátit si chvíle čekání na Ježíška v zoo? Již několik let se v zoo schází milovníci zvířat, aby nakrmili společně některá zvířata a užívali si neopakovatelné vánoční nálady.
Zámek Ohrada - Muzeum lesnictví, myslivosti a rybářství v Hluboké nad Vltavou

Zámek Ohrada - Muzeum lesnictví, myslivosti a rybářství v Hluboké nad Vltavou

Na loveckém zámku Ohrada u Hluboké nad Vltavou najdete Muzeum lesnictví, myslivosti a rybářství, pobočku Národního zemědělského muzea. Muzeum na Ohradě patří mezi nejstarší v České republice.

ZOO Ohrada Hluboká nad Vltavou - adoptujte si zvíře

ZOO Ohrada Hluboká nad Vltavou - adoptujte si zvíře

V těsném sousedství pohádkového zámku Hluboká nad Vltavou můžete zavítat do zoologické zahrady Ohrada. Stát se zde můžete také adoptivními rodiči některého ze zvířat.