Úvod > Aktuality > Přijďte první prosincovou sobotu do čertovské zoo v Děčíně!
Prijdte první prosincovou sobotu do certovské zoo!
"> Prijdte první prosincovou sobotu do certovské zoo! "> Deti se mohou tešit na cestu peklem plnou pekelných bytostí
Zážitky

Přijďte první prosincovou sobotu do čertovské zoo v Děčíně!

  • Vydáno5. prosince 2019
Děčínská zoo se opět po roce promění v peklo plné čertů! Tradiční mikulášská nadílka pod názvem Čertovský rej v zoo čeká návštěvníky již tuto sobotu 7. prosince. Děti se mohou těšit na cestu peklem plnou pekelných bytostí, které je zasvětí do čertovského řemesla.
Čerti DěčínVydejte s dětmi do pekla a projděte čertovskou cestou plnou zapeklitých úkolů. V soutěžích se v děčínské zoo naučí například chodit do sklepa pro uhlí, pilovat čertovské kopyto, malovat čerta na zeď, vybírat blechy z kožichu nebo zvážíme dětské hříchy na pekelných vahách.
 

První prosincová sobota promění zoo v peklo

Kdo splní všechny úkoly, ten se může těšit nejen na dáreček od Mikuláše, ale také na buřtíka, kterého si opeče na pekelném ohni. Odpolední program doplní také ohňová show v podání  skupiny Ignis Iter. Čertovský rej v zoo začíná v sobotu 7. prosince ve 14 hodin. Nadílka bude připravena pro prvních 200 dětí.
Zoo Děčín – jedna z nejkrásnějších zoologických zahrad u nás

Zoo Děčín – jedna z nejkrásnějších zoologických zahrad u nás

Zoologická zahrada v Děčíně chová přibližně 450 kusů zvířat ve více než 150 druzích. Hlavním záměrem je chov vzácných a málo známých druhů zvířat, se kterými se v naší zemi jinde nesetkáme. ZOO patří k menším, ale díky svému umístění v lesním prostředí také k nejkrásnějším zoologickým zahradám v ČR.