Úvod > Aktuality > Přijďte na Den dětí do Zoo Jihlava

Přijďte na Den dětí do Zoo Jihlava

Vydáno 29. května 2019 Příroda
Přijďte na Den dětí do Zoo Jihlava! V sobotu 1. června 2019 bude od 11 do 17 hodin připraven doprovodný program v areálu zoo pro všechny návštěvníky. Těšit se můžete na stánek se zvířecími aktivitami, zookvíz o ceny anebo komentovaná krmení.

Zoo JihlavaV sobotu 1. června bude od 11 do 17 hodin připraven doprovodný program v areálu Zoo Jihlava pro dětské návštěvníky. Dětský den bude v zoo zdarma v rámci běžného vstupného.

Můžete si zahrát zookvíz o bezva ceny! Jedná se o zábavnou soutěžní stezku pro rodinné týmy, které budou zařazeny do slosování o zajímavé ceny: speciální rodinnou prohlídku s průvodcem, kreditní permanentku, plyšáka nebo zoosuvenýry…

K vidění budou dále od 11:00 a 15:00 letové ukázky sov a dravců, ve 13:00, 16:00 a 17:30 uvidíte v rezervaci Matongo ukázky živých plazů a jiných zvířat. V průběhu celého dne pak bude možné navštívit vybraná zvířata u jejich výběhu a zhlédnout komentovaná krmení. Při krmení můžete pozorovat například lamy, tuleně nebo vlky.

Zoo Jihlava - připravte se na zážitek

Zoo Jihlava - připravte se na zážitek

Zahrada je členěná do pěti kontinentů a ty můžete navštívit za jediný den. Rozlohou patří mezi menší, prohlídku zvládnete i s malými dětmi.

Lanové centrum ZOO Jihlava-praLEZ

Lanové centrum ZOO Jihlava-praLEZ

Od 29. dubna 2011 je v jihlavské zoologické zahradě otevřeno první jihlavské lanové centrum, které je určené návštěníkům zoo. V cípu zoologické zahrady sousedícím s letním kinem vznikly ve větvích stromů dva okruhy.