Úvod > Aktuality > Přijďte v sobotu do Národního zemědělského muzea na Letenskou husu
Přijďte v sobotu do Národního zemědělského muzea na Letenskou husu
"> "> "> Letenská husa
Kultura

Přijďte v sobotu do Národního zemědělského muzea na Letenskou husu

  • Vydáno12. listopadu 2019
Národní zemědělské muzeum opět po roce oslaví svátek sv. Martina v tradičním duchu husími specialitami a mladým vínem. Již XIII. ročník akce s názvem Letenská husa a košt svatomartinského vína proběhne v sobotu 16. listopadu v historické budově NZM na Letné. Kromě vína a nejrůznějších dobrot nebude chybět ani program pro nejmenší návštěvníky.
husaNa pražské Letné se v sobotu 16. listopadu od 10 do 17 hodin bude konat oblíbená akce Letenská husa. Kromě ochutnávky husích specialit  návštěvníky čeká také  prezentace, degustace a prodej nejen svatomartinských, ale i dalších vín z produkce českých a moravských vinařských firem. O hudební doprovod se jako každoročně postará cimbálová muzika. V gastrostudiu se budou pod vedením lektora vyrábět paštiky.

V ceně vstupného 150 Kč je zahrnut také vstup do Národního zemědělského muzea, kde si návštěvníci akce mohou prohlédnout všechny aktuální expozice a výstavy. K vidění budou dále ukázky ukázky starých českých řemesel, zručností a uměleckých prací. Kromě vína a nejrůznějších dobrot nebudou chybět ani dětská divadla a oblíbené dílničky.
Národní zemědělské muzeum – obory zemědělství ve všech podobách

Národní zemědělské muzeum – obory zemědělství ve všech podobách

Národní zemědělské muzeum nabízí kromě stálých expozic v Praze expozice ve svých pobočkách, krátkodobé výstavy, přednášky pro veřejnost, archiv, fotoarchiv a knihovnu. Zveme vás i na vyhlídkovou terasu na střeše muzea s výjimečným výhledem na celou Prahu.