Úvod > Aktuality > Stříbrné vánoční dny začínají v Letňanech
Stříbrné vánoční dny začínají v Letňanech
"> "> "> V Letnanech nakoupíte mnoho dárku "> Stríbrné vánocní dny se konají v Letnanech
Zážitky

Stříbrné vánoční dny začínají v Letňanech

  • Vydáno11. prosince 2019
Od 12. do 15. prosince 2019 se rozzáří letňanské výstaviště PVA EXPO Praha světlem vánočních stromků, rozezní se vánoční koledy a stovky vystavovatelů přinesou na 10 000 tipů na vánoční dárky. Stříbrné vánoční dny patří již tradičně k adventnímu období a letos vám opět nabídnou možnost, jak si v klidu užít předvánoční atmosféru, pohodlně nakoupit vše potřebné na jednom místě a naladit se na vánoční vlnu.
Stříbrné dnyVůně vánočního cukroví, horké medoviny, vanilky a svařeného vína... Právě o tu se ve dnech 12. až 15. 12. 2019 postará oblíbený veletrh Stříbrné vánoční dny, na kterém v jeden čas a na jednom místě nakoupíte nejen originální dárky pro všechny vaše blízké, ale také zažijete pravou sváteční atmosféru! Chybět nebudou tradiční sekce Vánoční hody, Fashion zóna a Český jarmark.

Děti zabaví pestrý pódiový program nebo kreativní workshopy. Stříbrné dny letos poprvé ozdobí dva vánoční koncerty slavných hvězd. Celou rodinu v sobotu 14. 12. zaručeně roztančí italské legendy Drupi & Davide Matioli. Zlatým hřebem veletrhu letos budou dva vánoční koncerty. Zapomeňte na chvíli na předvánoční shon a nechte se hýčkat oblíbenými melodiemi! Debbi a Bára Basiková vám zpříjemní čekání na Ježíška!

vánocePro milovníky dobrého jídla a pití budou připravena tradiční jídla, ale i gurmánské speciality. V nabídce budou různé druhy sýrů a uzenin, ale i sladké delikatesy z čokolády, lahodné palačinky se šlehačkou a karamelem, krajové koláče, vánočky a vánoční cukroví, vína a medoviny, čepovaná i lahvová piva, různé druhy káv a čajů a nealkoholických 100% ovocných nápojů.

V sobotu se v Hale 6 uskuteční také Vánoční bezlepkový trh. Organizátoři totiž mysleli i na celiaky a vyznavače svátečního bezlepkového mlsání. Své lahodné výrobky zde nabídne 40 výrobců, a to jak malé regionální firmy, tak zástupci velkých společností a řetězců a prodejců bezlepkového sortimentu. Jednodenní akce představí návštěvníkům široké portfolio pochutin, cukroví nebo nápojů bez obsahu lepku.
 

Fashion Zóna i řemeslný jarmark

Stříbrné dnyVe speciální sekci Fashion Zóna nabídnou desítky výtvarníků a designérů originální autorskou tvorbu oděvu, šperků a doplňků. Nakupte dárky, které v běžné obchodní síti neseženete. Nadělte  pod stromeček svým bližním designové kousky od mladých výtvarníků.

Pro příznivce řemeslné výroby je připravena různorodá nabídka rukodělných výrobků od padesáti řemeslníku a lidových tvůrců. Můžete se těšit na svět korálků, svíčky všech druhů a barev, kožené a keramické výrobky, šperky, kosmetiku, dekorace a mnoho dalšího. Přijďte vybrat dárek pro své nejbližší, který má duši!
 

Kde se veletrh koná a kolik stojí vstup

stříbrné dnyMístem konání veletrhu je PVA EXPO Praha v Letňanech. Každý den bude otevřeno od 10 do 18 hodin. A jaké je letos vstupné? 60 Kč pro dospělé, 30 Kč pro studenty a za děti do 6 let se vstupné neplatí. Kdo přijede autem, ten zaparkuje zdarma. 

Nebude chybět ani sportovní a zážitková zóna se sportovním a volnočasovým ošacením, produkty pro rekreační sporty nebo masáže. V rámci doprovodného programu se můžete těšit na malování vánočních ozdob, ruční práce a hrací dílny, nebo floristická dílna.