Úvod > Aktuality > Pražský bar Black Angel’s je v desítce nejlepších na světě
Pražský bar Black Angel’s je v desítce nejlepších na světě
">
Gurmánská turistika

Pražský bar Black Angel’s je v desítce nejlepších na světě

  • Vydáno28. května 2013
Pražský bar Black Angel´s v hotelu U Prince na Staroměstském náměstí patří mezi desítku nejlepších barů na světě. Je to historicky první český bar, který byl do soutěže Tales of the Cocktail 2013 nominován.
Bar Black Angel´sJedná se o nejprestižnější žebříček barového světa, který je přirovnáván k filmovým Oscarům. Současně se v žebříčku umístilo šest barů z USA, dva z Velké Británie a jeden ze Švýcarska.

Mezi hlavní hodnotící kritéria patří kvalita koktejlů, servisu, surovin používaných do drinků, kvalita personálu a znalost produktů, historie barmanského řemesla a koktejlů, složení koktejlového menu a mnoho dalšího.

A čím si cenu zasloužil právě pražský bar Black Angel´s na Staroměstském náměstí? Především širokou škálou kvalitních koktejlů a stoprocentní kvalitou svých služeb. Dobré jméno vytváří podniku ale především špičkový personál.

Black Angel’s Bar Praha – jeden z nejlepších barů na světě

Black Angel’s Bar Praha – jeden z nejlepších barů na světě

Black Angel’s Bar je postaven ve stylu prohibičních podniků 30. let typu tzv. „public house“, kde se lidé všech společenských vrstev potkávali se svými známými a přáteli. Patří mezi desítku nejlepších barů na světě.