Úvod > Aktuality > Pražské náplavky zaplnily Lodě na vodě
Pražské náplavky zaplnily Lodě na vodě
"> "> ">
Letní sporty

Pražské náplavky zaplnily Lodě na vodě

  • Vydáno21. dubna 2016
Osmý ročník oblíbené výtavy Lodě na vodě 2016 se koná opět v Praze na Vltavě – Rašínově nábřeží, Hořejším nábřeží a Smíchovské pláži, a to až do neděle 24. dubna 2016. Veletrh lodí a příslušenství je již podruhé rozšířen o významnou sekci Dovolená v přírodě, která bude zajímat zejména rodiny s dětmi.
Lodě na voděObě výstavy Lodě na vodě a Dovolená v přírodě je možné navštívit až do neděle 24. dubna na Rašínově a Hořejším nábřeží. Na pravém břehu Vltavy (Rašínovo nábřeží) najdete část věnovanou Dovolené v přírodě. Nachází se tam řada příslušenství, doplňků, ale taky sportovní lodě a vůbec lodní sport, ať už se jedná o plachetnice, kajaky, dračí lodě a další. Vstup sem je zcela zdarma.

Levý břehu (Hořejší nábřeží) láká na čistě lodní výstavu, od velkých námořních lodí až po malé rybářské pramičky. Vstup do této části je zpoplatněn. Propojení obou břehů je zajištěno přívozy.

Uvidíte plachetnice, jachty, motorové čluny, rybářské lodě, vodní skútry, vodní hračky pro dospělé jako jsou seabob nebo jet surf, lodní příslušenství, technické vychytávky, vybavení pro vodní sporty i pro mariny,  kluby, servis a poradenství, chartery, oblečení a módní doplňky. Můžete také fandit mladým závodníkům malých plachetnic.
Půjčovna Vltava s lodí – staňte se na den kapitánem vlastní lodi!

Půjčovna Vltava s lodí – staňte se na den kapitánem vlastní lodi!

Pojeďte se svou rodinou či přáteli na jednodenní výlet na Vltavu. Užijte si plavbu vlastnoručně řízenou lodí pro 2-5 osob. Můžete se těšit na trasu z Prahy Holešovic do Roztok u Prahy a zpět. Na tento výlet nepotřebujete průkaz ani žádné zkoušky – a budete mít úplné soukromí.