Úvod > Aktuality > Letní programy na Starých Hradech pobaví děti i dospělé
Letní programy na Starých Hradech pobaví děti i dospělé
"> "> "> ">
Zážitky

Letní programy na Starých Hradech pobaví děti i dospělé

  • Vydáno3. července 2019
Hrad a zámek Staré Hrady nabízí opět nevšední programy pro celou rodinu. Neváhejte a vstupte do starohradského Dračího království. Navštivte dračí prohlídkové okruhy a poznejte přes padesát druhů draků a dráčků. Letošní novinkou je Zdravosvět a Dračí království, kde uvidíte dračího vládce Zdrávokaze, vílu Vitamínu, skřítky Baciláky, dračí porodnici, dračí zuboopravnu, skřítky z Bonbónového království, skřítky ovocňáky a saláťáky, draky Recykláky, bájný Hvězdolet a mnoho dalšího.
Pohádkové bytosti ožívají a vtáhnou vás do svých her a radovánek. Na pohádkových Starých Hradech nahlédnete do tajemství Obřích smaragdových draků v pohádkovém sklepení a seznamte se s Vodovodními draky Potrubáky. 

Na audienci u Dračího krále Rozumbraďá XVI. v Dračí královské komnatě spolu s dvaatřicetimetrovým čarodrakem Mocjeďákem odhalíte tajemství dračích lektvarů a elixírů. Na Hradní pohádové půdě uvidíte Obří rubínové draky Rubijány.  

Na hradě a zámku se zabydleli také draci skalní, ohniví, vodní, lesní, noční, bahenní, píseční, sněžní, zlatí, sklepní a spousta dalších draků, dráčků, dračích princezen a princů, rytířů a pohádkových bytostí ze Starohradských pohádek čaroděje Archibalda I. 

Oteveřeno je o letních prázdninách denně od 9.30 do 18.00 hod.
Hrad a zámek Staré Hrady

Hrad a zámek Staré Hrady

Hrad a zámek Staré Hrady leží v Českém ráji, jižně od Jičína – hned vedle městečka Libáň. Bohatý program zde nabízí pět pohádkových prohlídkových okruhů a 2 historické prohlídkové okruhy. Provedou vás živé pohádkové bytosti v rolích průvodců.