Úvod > Aktuality > Praha má dva nejmodernější hotely v Evropě
Praha má dva nejmodernější hotely v Evropě
"> Praha má dva nejmodernější hotely v Evropě
Lázně a wellness

Praha má dva nejmodernější hotely v Evropě

  • Vydáno15. dubna 2011
Nový pražský hotel Moods v Klimentské ulici a hotel Icon získaly prestižní ocenění. Cestovatelský server TripAdvisor je zařadil do top 10 trendových hotelů v Evropě.

Interiér hotelu Moods navrhli mladí designéři Vladimír Žák a Roman Vrtiška. Vsadili na decentní odstíny přírodních materiálů, jako je dřevo, bambus nebo mech. Barvy moderního betonu a skla podtrhuje zářivý nábytek od švýcarské Vitry. Hotel se nachází ve starém činžovním domě v Klimentské ulici a má 52 pokojů. Moods je vůbec první hotel v České republice specializující se výhradně na technologie firmy Apple, díky kterým nabízí svým hostům bohatou knihovnu hudby a videí.

Druhým pražským hotelem, který se dostal do prestižní desítky, je Icon Hotel v ulici V Jámě, který v domě z devatenáctého století nabízí nejmodernější design. Tým mladých designérů zde kombinoval prvky české architektury a interiérového designu s moderními směry. Výsledkem je proměna domu z 19. století v rafinovaný prostor s unikátním komfortem. The ICON Hotel & Lounge představuje a podporuje české umělecké talenty všech směrů a forem. Celý hotelový prostor tak slouží také jako netradiční umělecká galerie s pravidelnými výstavami.
 

Moods Boutique Hotel v Praze

Moods Boutique Hotel v Praze

Luxus, technologie a jedinečný design! Užijte si thajské masáže, masáže nohou nebo olejové masáže celého těla v relaxačním prostoru nebo přímo na pokoji hotelu Moods. Stylový butikový hotel leží na klidném místě v centru Prahy.

The Icon – ikona designových hotelů v Praze

The Icon – ikona designových hotelů v Praze

Stylový, městský, moderní a pohodlný, novátorský a překvapující, The ICON Hotel & Lounge udává nový styl design hotelů v Praze. Zrelaxujte své tělo i duši v centru thajských masáží Zen Asian wellness přímo v hotelu.