Úvod > Aktuality > Pohodový víkend v Ermi Hotelu – pouze 40 minut z metropole!
Lázně a wellness

Pohodový víkend v Ermi Hotelu – pouze 40 minut z metropole!

  • Vydáno29. dubna 2011
Pokud se rozhodujete, jakým způsobem strávíte volný víkend, Ermi Hotel vám nabízí jedinečnou možnost. Útulný rodinný hotel se nachází v nedotčené přírodě Brdské vrchoviny na okraji městyse Jince, leží pouze 50 km jihozápadně od Prahy.
Hotel poskytuje ideální podmínky pro všestraný aktivní odpočinek a relaxaci… Nechte se hýčkat hotelovým wellness centrem se širokou nabídkou více než 25. procedur (medová detoxikační masáž, čínská energetická masáž, magická masáž horkými lávovými kameny, zábal v banánových listech, ….). Vychutnejte si specialitky zdejší domácí kuchyně, která vám nabízí jídla připravená podle trendů moderní gastronomie s využitím vlastní bylinkové zahrady. Jídla jsou servírována i na hotelové terase s krásným výhledem na nejznámější brdský vrch Plešivec.

Volné chvíle můžete využít k romantické procházce v okolních lesích nebo využít nový způsob turistiky tzv. nordic walking či si vyjet na nesčetné cyklotrasy, které začínají přímo za hotelem. Lákavá je také nabídka na prohlídku okolních hradů a zámků ( zámek Dobříš, Hořovice,hrad Žebrák, Točník …).

Samozřejmě můžete využít i další pobyty z pestré nabídky – romantický pobyt, líbánky, čokoládový víkend pro dva, víkend s jógou, dámská jízda, detoxikační víkend, relaxační víkend, rodinný balíček, cyklistický balíček, senior pobyt, víkend s orientálním tancem…

3denní pobyt vyjde na 1.495,-Kč za osobu. Odpočinte si od všedního shonu a nechte se hýčkat v Ermi Hotelu kde nejste číslo pokoje, ale milým hostem.

Ermi Hotel

Ermi Hotel

Přijďte si k nám užít chvíle plné relaxace a gastronomických zážitků.

Další aktuality

Poutní místa středních Čech: příběhy s geniem loci

Poutní místa po staletí lákají poutníky z celého světa. Jsou opředena tajuplnými legendami, přitahují pozornost a nutí k zamyšlení. Přesně taková místa najdete i ve středních Čechách. Vydejte se vstříc novým zážitkům, nechte se vtáhnout do ticha a síly chrámů nebo klášterů, kterým jsou připisována uzdravení těla i duše! V našich tipech najdete prastará duchovní centra nad řekou Vltavou, Sázavou i nedaleko Labe. Zavedou vás ale také doprostřed hlubokých lesů či naopak do centra rušných měst.
Středočeský kraj | Památky

Tipy proti nudě... aneb nejlepší tipy na víkendové akce pro děti

Tipy na zajímavý výlet pro rodiny s dětmi na 25. a 26. březen 2023 po okolí Prahy, jižních Čechách, Moravě a v dalších regionech ČR. Inspiraci na Kudy z nudy najdete pro malé i velké, holky i kluky. Vyberte si místa, kde se s dětmi nebudete nudit, ať už během pohádkových představení, na čerstvém vzduchu nebo tvořivých dílen pro rodiny s dětmi. Vydejte se na zajímavé prohlídky či výstavy, do zoo, výlet za zábavou, historií či kulturou. Co vše můžete během volných dní podniknout se svými ratolestmi najdete na v kalendáři akcí na kudyznudy.cz.
Středočeský kraj | Zážitky

Česko mezi řádky: Štěchovický poklad a Zdeněk Jarchovský

Pověsit je málo, Špatně utajený zločin, Miluju tě k smrti anebo Důvěrná zpráva ze San Franciska: to je výběr nejznámějších knížek Zdeňka Jarchovského (* 1952). V roce 2018 ke kriminálním příběhům a detektivkám přibyl nový román. Název Štěchovická stěna jasně prozrazuje, kudy se tentokrát budeme s portálem Kudy z nudy a Radiožurnálem toulat Českem mezi řádky.
Středočeský kraj | Zážitky

Velikonoce: Jak si ozdobit tu nejkrásnější kraslici?

Rok se s rokem sešel a před námi jsou opět Velikonoce. V dnešní době najdeme spoustu moderních metod a technik, jak vejce nabarvit. Vyzkoušejte s námi klasické techniky zdobení vajíček: batikování, voskový reliéf, zdobení slámou anebo jednodušší obtisky.
Středočeský kraj | Zážitky