!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Aktuality > Pohodový víkend v Ermi Hotelu – pouze 40 minut z metropole!
Pohodový víkend v Ermi Hotelu – pouze 40 minut z metropole!
">
Lázně a wellness

Pohodový víkend v Ermi Hotelu – pouze 40 minut z metropole!

  • Vydáno29. dubna 2011
Pokud se rozhodujete, jakým způsobem strávíte volný víkend, Ermi Hotel vám nabízí jedinečnou možnost. Útulný rodinný hotel se nachází v nedotčené přírodě Brdské vrchoviny na okraji městyse Jince, leží pouze 50 km jihozápadně od Prahy.
Hotel poskytuje ideální podmínky pro všestraný aktivní odpočinek a relaxaci… Nechte se hýčkat hotelovým wellness centrem se širokou nabídkou více než 25. procedur (medová detoxikační masáž, čínská energetická masáž, magická masáž horkými lávovými kameny, zábal v banánových listech, ….). Vychutnejte si specialitky zdejší domácí kuchyně, která vám nabízí jídla připravená podle trendů moderní gastronomie s využitím vlastní bylinkové zahrady. Jídla jsou servírována i na hotelové terase s krásným výhledem na nejznámější brdský vrch Plešivec.

Volné chvíle můžete využít k romantické procházce v okolních lesích nebo využít nový způsob turistiky tzv. nordic walking či si vyjet na nesčetné cyklotrasy, které začínají přímo za hotelem. Lákavá je také nabídka na prohlídku okolních hradů a zámků ( zámek Dobříš, Hořovice,hrad Žebrák, Točník …).

Samozřejmě můžete využít i další pobyty z pestré nabídky – romantický pobyt, líbánky, čokoládový víkend pro dva, víkend s jógou, dámská jízda, detoxikační víkend, relaxační víkend, rodinný balíček, cyklistický balíček, senior pobyt, víkend s orientálním tancem…

3denní pobyt vyjde na 1.495,-Kč za osobu. Odpočinte si od všedního shonu a nechte se hýčkat v Ermi Hotelu kde nejste číslo pokoje, ale milým hostem.

Ermi Hotel

Ermi Hotel

Přijďte si k nám užít chvíle plné relaxace a gastronomických zážitků.