Úvod > Aktuality > Zoo Praha zve na Mezinárodní den zvířat a narozeniny slůněte Rudiho
Zoo Praha zve na Mezinárodní den zvířat a narozeniny slůněte Rudiho
"> "> ">
Příroda

Zoo Praha zve na Mezinárodní den zvířat a narozeniny slůněte Rudiho

  • Vydáno3. října 2019
Zoo Praha v sobotu oslaví hned tři události: Mezinárodní den zvířat, Mezinárodní den chovatelů a třetí narozeniny pražského slůněte Rudiho. Program začíná už v deset hodin akcí Seznamte se se slony.
Zoo Praha sloniOslavte v sobotu 5. října společně ze Zoo Praha Mezinárodní den zvířat. Připraven je bohatý kulturní program. Akce Seznamte se se slony nabídne zájemcům vzdělávací stanoviště u prostředního výběhu slonů.

Až do šestnácté hodiny si příchozí budou moci prohlédnout artefakty ze života slonů či různé pomůcky chovatelů. Zlatým hřebem bude oslava třetích narozenin slůněte Rudiho, který ve 14 hodin v Údolí slonů dostane dárky. Jak se takové dárky chystají a mnoho dalšího prozradí chovatelé, kteří přijdou už ve 14.15 na vyhlídku ke slonům a to v rámci oslav Mezinárodního dne chovatelů.

Atraktivní víkendovou akcí bude také oslava Mezinárodního dne zvířat. Koná se v Rezervaci Bororo. Krátká představení, ukázky enrichmentů a hry pro děti se konají v 11:00, 13:00 a v 15:00.
Zoo Praha – pátá nejlepší zoo na světě

Zoo Praha – pátá nejlepší zoo na světě

Zoologická zahrada hl. města Prahy se nachází v krásném, členitém terénu Trojské kotliny. Otevřeno má denně (včetně víkendů a svátků) od 9 hodin. Najdete zde 10 pavilonů, 150 expozic, 2 restaurace, 7 občerstvení, lanovou dráhu, vláček i další atrakce pro děti i dospělé.