Úvod > Aktuality > Podzimní Singltrek nadchne všechny cyklisty! Sezona končí už tento víkend
Podzimní Singltrek nadchne všechny cyklisty! Sezona končí už tento víkend
"> "> ">
Letní sporty

Podzimní Singltrek nadchne všechny cyklisty! Sezona končí už tento víkend

  • Vydáno28. října 2014
Podzim je nejkrásnější roční období pro jízdu na kole. Síť stezek, umístěnou pod majestátní horu Smrk do překrásné divoké přírody severních svahů Jizerských hor, projektoval velšský designér stezek Dafydd Davis, který je uznáván jako absolutní světová špička ve svém oboru. Víte, že vstup na stezky je zdarma? Symbolické ukončení letošní sezóny na Singltreku pod Smrkem proběhne v sobotu 1.11.2014. Zima bude dlouhá, tak si ještě přijeďte užít stezky. Atmosféru doladí teplé nápoje, výživná strava a kvalitní kulturní akce – pozdně odpolední hudební chillout s DJ Lana a DJ Johnny Adela.
Na ukončení letošní sezóny pojede 1. 11. 2014 na Singltrek pod Smrkem autobus s vlekem na kola.

Nasednout můžete v 7:00 v Praze na Černém Mostě (stanoviště Student Agency), dále po domluvě v Mladé Boleslavi (u obchodního centra), Turnově a Liberci. Zpátky se pojede v sobotu ve večerních hodinách, čas odjezdu podle dohody s účastníky.

Místo v autobuse je nutné si rezervovat u dopravce na telefonním čísle 608 817 764. Ukončení příjmu přihlášek je čtvrtek 30.10. v 15:00. V případě malého zájmu autobus nepojede (v takovém případě by dopravce všem přihlášeným dal samozřejmě vědět).

Singltrek pod Smrkem nabízí trasy v úhrnné délce přes 80 kilometrů ve čtyřech stupních obtížnosti. Své si tu najde každý, od rodin s malými dětmi po zdatné a zkušené terénní cyklisty. Úzké stezky, které se vinou a vlní rozložitými úbočími horského masivu Smrku, přinášejí radost všem, kteří je vyzkoušejí.

Nástupní místo Singltreku pod Smrkem se nachází v Novém Městě pod Smrkem. Přímo na pláži krásného přírodního koupaliště je pro cyklisty vybudováno zázemí Singltrek Centrum s občerstvením a restaurací, obchodem s cyklistickými potřebami a oblečením včetně nejnovější bajkové kolekce značky The North Face, Test Centrem kol AGang, myčkou kol, WC, sprchami, převlékárnami, posezením, dětským hřištěm, pumptrekem a ubytováním campingového typu.
Singltrek pod Smrkem – první síť singltrekových stezek v ČR

Singltrek pod Smrkem – první síť singltrekových stezek v ČR

Singltrek pod Smrkem je první síť singltrekových stezek v ČR navržená pro maximální prožitek z jízdy na kole a s respektem k přírodě. Singltrek respektuje lesní prostředí a dělá vše pro to, aby si široká škála návštěvníků užila jízdu v přírodě.

Další aktuality

28.9.
2022
Za filmovými rybníky do Podtroseckého údolí

Za filmovými rybníky do Podtroseckého údolí

Liberecký kraj | Příroda
22.9.
2022
České značky: areál Svijany a LIF Group

České značky: areál Svijany a LIF Group

Liberecký kraj | Životní styl