Úvod > Aktuality > Podzimní inspiraci načerpejte v Pivovarském muzeu v Plzni
Podzimní inspiraci načerpejte v Pivovarském muzeu v Plzni
"> "> "> "> ">
Kultura

Podzimní inspiraci načerpejte v Pivovarském muzeu v Plzni

  • Vydáno1. listopadu 2018
Chcete si udělat radost výrobou podzimních ozdob nebo jimi potěšit vaše blízké? Přijďte v sobotu 3. listopadu na kreativní dílny do Pivovarského muzea, kde si budete moci vyrobit ozdůbky na zavěšení, drátěné srdíčko, svícen či myšku z ořechové skořápky.
Podzimní zvířátkaNež opadá i poslední strom, přijďte 3. listopadu od 10 hodin do Pivovarského muzea Plzni, kde si budete moci v rámci Podzimní dílny v prostorách historické Valečky vyrobit drobnosti v podzimním stylu.

Společně si vytvoříte ozdoby z lístků a březových koleček na zavěšení nebo drátěné srdíčko ze šípků s červenou stužkou. Chladnější dny vám rozzáří svícínek s podzimním barevným listím, který budeme vyrábět ze zavařovací sklenice. Vašim dětem jistě udělá největší radost myška ze skořápky vlašského ořechu.

V prostorách muzea může být chladněji, tak si sebou raději vezměte teplejší oblečení a na výrobu si s sebou přineste zavařovací sklenice a půlky skořápek vlašských ořechů. Schovejte se před sychravým podzimním počasím do Pivovarského muzea a přijďte si vyzkoušet nejrůznější výtvarné techniky.
Pivovarské muzeum v Plzni

Pivovarské muzeum v Plzni

V Pivovarském muzeu vás pohltí atmosféra středověku, sídlí totiž ve starobylém právovárečném domě pocházejícím z 15. století, který se jako zázrakem zachoval ve své původní podobě.

Prohlídka pivovaru Plzeňský Prazdroj

Prohlídka pivovaru Plzeňský Prazdroj

Věděli jste, že ležák Pilsner Urquell inspiroval více než dvě třetiny všech světových piv, dodnes označovaných jako pils, pilsner, pilsener? Přijďte na prohlídku pivovaru Plzeňský Prazdroj a poznejte příběh legendy zrozené v roce 1842.