Úvod > Aktuality > Podzimní Floria vás uvítá barvami a vůněmi v Kroměříži
Výstavište Floria Kromeríž
"> Výstavište Floria Kromeríž "> Navštivte podzimní pestitelskou výstavu Floria v Kromeríži ">
Příroda

Podzimní Floria vás uvítá barvami a vůněmi v Kroměříži

  • Vydáno27. září 2019
Od 27. do 29. září můžete v Kroměříži navštívit prodejní výstavu Floria Podzim 2019. Celostátní prodejní zahradní výstava se koná tradičně na Výstavišti Floria v Kroměříži. Součástí akce bude i expozice bonsají a kamenů suiseki. Návštěvníky akce čeká také bohatý doprovodný program a navíc možnost pořídit si potřeby pro dům a zahradu. Během celé výstavy budou probíhat komentované prohlídky, poradenská služba a prodej všeho potřebného pro pěstování bonsají.
Výstava na výstavišti v Kroměříži ve dnech od 27. do 29. 9. nabízí nejen širokou škálu podzimích květin, ale především okrasné a ovocné stromky a jarní cibuloviny. Příznivce květin potěší expozice okrasných dýní a chryzantém, které budou moci příchozí obdivovat v mnoha podobách. Nejmladší návštěvníky zároveň potěší možnost navštívit venkovní část Dětského světa nebo výstava drobného zvířectva a okrasného ptactva.

Celé výstaviště je díky koridoru a zastřešení možné projít suchou nohou. Chloubou výstaviště je 6 okrasných zahrad – japonská mokrá a suchá, sortimentová, provensálská, stepní a divoká, které do výstaviště vnesly krásu, pohodu a vtiskly mu neopakovatelnou atmosféru.
 
Návštěvníci mohou na výstavišti čerpat inspiraci a obdivovat květinové plochy, vodopády i vzácné
stromy
, některé starší než tři lidské generace.
Dětský svět Kroměříž

Dětský svět Kroměříž

Unikátní zábavní park nabízí vyžití pro celou rodinu za jakéhokoli počasí.

Výstaviště Floria Kroměříž

Výstaviště Floria Kroměříž

Výstaviště Floria Kroměříž pořádá v průběhu roku výstavy a akce pro celé rodiny. Areál výstaviště se nachází na území bývalých Rybalkových kasáren v okrajové části Kroměříže.