Úvod > Aktuality > Podpořte Chateau Lednice v soutěži Vindemia Publica
Podporte Chateau Lednice v souteži Vindemia Publica
"> Podporte Chateau Lednice v souteži Vindemia Publica "> Za váš hlas pro vás vinarství pripravilo láhev vína ve Valtickém podzemí
Gurmánská turistika

Podpořte Chateau Lednice v soutěži Vindemia Publica

  • Vydáno6. března 2013
Cena veřejnosti Vindemia Publica je samostatnou soutěžní kategorií v rámci prestižní soutěže Vinařství roku 2012. Podpořit v ní můžete například Vinařství Chateau Lednice, které pro vás připravilo speciální nabídku profilových sad vín.
Podpořte Chateau Lednice v soutěži Vindemia PublicaJestliže se rozhodnete podpořit Chateau Lednice a dáte mu v soutěži svůj hlas, připravilo pro vás vinařství láhev vína ve Valtickém Podzemí. Tu si můžete vyzvednout na akci Slavnostní otevření 20. dubna nebo na Noci otevřených sklepů 22. června. Potřeba je k tomu pouze váš vytištěný hlas potvrzený zpět na vaši mailovou adresu, který je třeba předložit. 

Pro příležitost hlasování v soutěži Vindemia Publica pro vás vinařství přichytalo také prémiovou kolekci nejlepších vín v ceně 999 Kč včetně dopravy (původní cena 1289 Kč ). Kolekci můžete objednávat prostřednictvím webu Vindemia Publica nebo přímo v e-shopu Chateau Lednice nebo na mailu: fetrova@chateau-lednice.cz. Tato nabídka je výjimečná a trvá pouze po dobu hlasování – tj. do 25.3.2013 nebo do vyprodání zásob.

Vinařství Chateau Lednice obnovilo slavnou tradici vinařství v Lednici na Moravě. Nabízí úspěšná vína Lednicko – valtického areálu a zážitkové poznávání vína a historie v labyrintu vinných sklepů Valtické podzemí, v délce 800m. Vinařstrví zpracovává hrozny z více než 200 ha vinic. Kromě vlastních, jsou to i hrozny z vinohradů Mendelovy univerzity, s níž úzce spolupracuje. Zaměřuje se na odrůdy Rulandské šedé, Tramín červený, Ryzlink vlašský, Rulandské modré a bílé a Sauvignon.Vinné sklepy Valtice

Vinné sklepy Valtice

Jedná se o firmu rodinného typu s hlubokými moravskými kořeny a tradicemi. Základy tohoto vinařství byly položeny již ve 12. století na místech původního valtického hradu.

Valtické Podzemí – prohlídky labyrintu historických vinných sklepů

Valtické Podzemí – prohlídky labyrintu historických vinných sklepů

V příjemném a historizujícím prostředí mají spokojení návštěvníci možnost ochutnat výtečná vína. Valtické Podzemí je unikátní labyrint obnovených částí historických vinných sklepů vzájemně propojených v celkové délce 900 metrů.

Další aktuality

24.9.
2022
Moravská vína sklízejí úspěchy doma i ve světě

Moravská vína sklízejí úspěchy doma i ve světě

Jihomoravský kraj | Gurmánská turistika
20.9.
2022
Oskorušobraní bude o víkendu opět na Travičné

Oskorušobraní bude o víkendu opět na Travičné

Jihomoravský kraj | Gurmánská turistika
19.9.
2022
Klasická hudba oživí Lednicko-valtický areál

Klasická hudba oživí Lednicko-valtický areál

Jihomoravský kraj | Kultura