Úvod > Aktuality > Podivuhodná stvoření ožívají na benešovském zámku

Podivuhodná stvoření ožívají na benešovském zámku

Vydáno 31. října 2018 Zážitky
Na většině národních památek se pomalu připravují na konec návštěvnické sezóny, ale na státním zámku v Benešově to není tak úplně pravda. Zámek má sice ukončení návštěvnické sezóny za sebou, ale zároveň zde probíhají velké přípravy na akci Na zámku straší, která sezónu každoročně ukončuje s určitou grácií. Ta se uskuteční již v pátek 2. listopadu
strašidloAkce s názvem „Na zámku straší“ je již tradiční večerní zábavou, na kterou se sjíždějí rodiny s dětmi z celého okolí. Návštěvníci budou mít možnost vidět zámecké prostředí v zcela nezvyklou večerní hodinu a doprovázet je budou celým večerem nejrůznější bytosti a strašidla.  

 Program bude velmi bohatý. Vše se jmenovat nedá, ale zmíníme například zpřístupněná zámecká sklepení, která jsou jindy veřejnosti nepřístupná, nebo nejrůznější strašidelné soutěže. Pokud vás zajímá, co vše se zde bude odehrávat, přijeďte se jednoduše podívat. Akce „Na zámku straší“ se uskuteční již první listopadový pátek – 2. listopadu od 17 hodin.
Ploučnice - řeka bez rušivých zásahů civilizace

Ploučnice - řeka bez rušivých zásahů civilizace

Pokud jste v mládí četli dobrodružné knížky a toužili poznat romantické, civilizací nedotčené kraje, nemusíte jezdit daleko, vaše Amazonka vás čeká na Liberecku a jmenuje se Ploučnice.